Sennheiser HD 250BT: nová lehká a dostupná bezdrátová sluchátka s aptX LL slibují kvalitu

Sennheiser HD 250BT: nová lehká a dostupná bezdrátová sluchátka s aptX LL slibují kvalitu

Nová bezdrátová Bluetooth sluchátka Sennheiser HD 250BT míří svojí konstrukcí a vzhledem připomínajícím DJ sluchátka na mladší posluchače a německá značka slibuje, že "uspokojí milovníky výrazné klubové reprodukce obsahem a mohutností basů". Pokud chcete neutrálnější zvukový projev, tak pro personalizaci zvuku a dalších funkcí lze využít firemní aplikaci Smart Control. Udávaný frekvenční rozsah je 20 Hz až 22 000 Hz.

product_detail_x2_desktop_HD_250_HD_article_03.jpgproduct_detail_x2_desktop_HD_250_HD_article_02.jpg

Pro nás je důležitější, že Sennheiser má Bluetooth 5.0, zejména hráče potěší, že kromě AAC, aptX a SBC kodeku nechybí ani aptX Low Latency. V poslední době se moc cenově dostupných sluchátek s tímto kodekem bohužel nevidí.

Konstrukce je suprauarální (tedy na uši), uzavřená a přes nízkou hmotnost 125 gramů mají sluchátka udávanou výdrž 25 hodin na jedno nabití. Výrobce slibuje pohodlné polstrování sluchátek Nabíjí se přes USB-C zhruba 3 hodiny. Samozřejmě nesmí chybět ani mikrofon pro vyřizování hovorů, či ovládací prvky. 

product_detail_x2_desktop_HD_250BT_article_01_Sennheiser.jpg

Oficiální cena novinky je 1 850 Kč, svým charakterem by sluchátka mohla oslovit mladší posluchače hudby, díky aptX LL kodeku by mohla ale zaujmout i hráče na PC či mobilech. 

Zdroj: Panter

Určitě si přečtěte

Články odjinud