Sennheiser láká na sluchátka Momentum 4 Wireless. Mají mít výdrž 60 hodin

Sennheiser láká na sluchátka Momentum 4 Wireless. Mají mít výdrž 60 hodin

Sluchátka Sennheiser MOMENTUM 3 jsou na trhu už skoro tři roky, a tak představení nové generace byla jen otázka času. Německý výrobce zatím sice nová sluchátka Momentum 4 Wireless oficiálně nepředstavil, ale láká na jejich premiéru, kterou budou mít v srpnu 2022. Už tradičně pak Sennheiser novinku předvede na veletrhu IFA, který probíhá začátkem září. 


Nejoblíbenější sluchátka Sennheiser

Sennheiser Momentum Wireless 4
Sennheiser Momentum Wireless 4
nabízí 31 obchodů za ceny od 5 990 Kč
Porovnat ceny
Sennheiser Momentum True Wireless 4
Sennheiser Momentum True Wireless 4
nabízí 16 obchodů za ceny od 6 289 Kč
Porovnat ceny
Sennheiser HD 560S
Sennheiser HD 560S
nabízí 14 obchodů za ceny od 3 790 Kč
Porovnat ceny
Sennheiser HD 25
Sennheiser HD 25
nabízí 16 obchodů za ceny od 2 961 Kč
Porovnat ceny
Sennheiser HD 600
Sennheiser HD 600
nabízí 22 obchodů za ceny od 7 990 Kč
Porovnat ceny

Další oblíbená sluchátka


Co můžeme čekat? Především můžeme očekávat zcela přepracovaný design, nová konstrukce má být lehká a fakt, že náušníky mají být ze syntetické kůže, naznačuje, že tentokrát už nebude Senneheiser kombinovat kovový most a pravou kůži, kvůli čemuž jsou sluchátka jedny z nejtěžších přenosných modelů. Přepracovaná konstrukce má zajistit „výjimečné a dlouhotrvající pohodlí při nošení“.

91554ea5-b03f-4773-ac56-480c9d862e88
 Proti stávajícímu modelu Momentum 3 Wireless má být novinka nejen lehčí,
ale celý design bude přepracovaný

Určitě potěší, že výdrž baterie má být vynikajících 60 hodin, což je dvojnásobek proti ostatní prémiové konkurenci. Samozřejmostí bude pokročilé adaptivní potlačení hluku. O zvuk se mají postarat 42mm měniče, které mají přinést „brilantní dynamiku, čistotu a muzikálnost pro výjimečný zvuk s vysokou věrností“. Počítat můžeme s měniči nakloněnými mírně zepředu směrem k uším, což poskytuje přirozenější zvukovou scénu.

Určitě jsme zvědavi na cenu. Při nedávném uvedení nových TWS sluchátek Sennheiser Momentum True Wireless 3 překvapil výrobce cenou novinky – ta je citelně nižší, než startovací cena předchozí druhé generace. Že by tedy Sennheiser překvapil nižší cenou i podruhé?

Zdroj: Sennheiser

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Určitě si přečtěte

Články odjinud