Sennheiser Momentum True Wireless 3 dostaly nově multipoint s podporou Hi-Res Audia

7. listopadu 2022
TWEET SDÍLET

Prémiová sluchátka Momentum True Wireless 3 uvedl Sennheiser v květnu. Výrobce překvapil změnou designu i příjemnou cenou. Sluchátka samotná. A podobně jako ostatní výrobci dále vylepšují produkt updaty firmwaru. 

Sennheiser Momentum True Wireless 3 Sennheiser Momentum True Wireless 3
nabízí 30 obchodů za ceny od 4 221 Kč
Srovnat ceny na Živě

Nyní Sennheiser přidal také v této třídě prakticky už povinný multipoint, tedy možnost současného připojení sluchátek k dvojici zdrojů zvuku (typicky notebook a smartphone). Pokud máte připojená sluchátka k jednou zařízení a druhé zapnete, tak se automaticky připojí i k druhému, aniž by došlo k odpojení prvního. 

Klepněte pro větší obrázek

Sluchátka přitom mají Bluetooth 5.2 a podporují kodeky AAC, SBC a také aptX Adaptive. Nově výrobce vylepšil sluchátka o  podporu Hi-Res Audia, tedy 24-bit/96kHz, nicméně jde stále o ztrátovou kompresi s datovým tokem 420kbps, tudíž technicky stále nedosahuje datového toku CD.  Možnost poslechu v nejvyšší kvalitě (Hi-Res Mode) je třeba povolit v aplikaci Sennheiser Smart Control App. A samozřejmě ve stejné aplikaci je nejdříve třeba udělat update firmwaru.

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: Bezdrátová sluchátka, Sennheiser, aptX, True Wireless, Bezdrátová sluchátka na Heureka.cz