15
Fotogalerie

Sennheiser: nová stylová sluchátka nejen do města [IFA]

Dvě novinky na IFA představil německý Sennheiser, stylová náhlavní sluchátka Urbanite a In-Ear verzi jejich povedených sluchátek Momentum.

Rostoucí konkurence zejména nově vzniklých značek nutí Sennheiser přizpůsobit se vkusu a zejména stylu nových náhlavních sluchátek, a tak tradiční sluchátková značka na IFA 2014 představila sluchátka, která se snaží nabídnout i barevnou variabilitu.

URBANITE XL_all colours.jpg URBANITE XL_Denim.jpg  URBANITE XL_Sand.jpg
Sluchátka Sennheiser Urbanite XL
URBANITE_all colours.jpg URBANITE_Nation.jpg URBANITE_Nation_2.jpg 
Sluchátka Sennheiser Urbanite

Dvoje nová náhlavní sluchátka Urbanite budou ve dvou verzích – Urbanite běžná, která budou menší, supraaurální, zkrátka budou sedět na uších, a většíUrbanite XL, ta mají být cirkumaurální, tedy mušle budete mít okolo uší. Bude pět různých barevných provedení, konstrukce má být kovová, uzavřená konstrukce izoluje okolní hluk a kabel je včetně mikrofonu pro smartphony.

 

S řadou Momentum v posledních letech Sennheiser zabodoval, a tak k náhlavním modelům nyní přidává kovové špunty, které mají být také stylové s výborným zvukem, jako předchůdci. Slibuje přesný a dynamický, silný zvuk, detailní vokály a přesné basy. In-ear konstrukce má zajistit excelentní izolaci okolních ruchů.

 MOMENTUM In-Ear_2.jpg MOMENTUM In-Ear_3.jpg  MOMENTUM In-Ear_detail.jpg MOMENTUM In-Ear_mood_1.jpg MOMENTUM In-Ear_mood_3.jpg MOMENTUM In-Ear.jpg 
Sluchátka Sennheiser Monentum In-Ear
 

Novinky mají přijít do obchodu v říjnu, více informací ve videu.

URBANITE_detail.jpg URBANITE_detail_2.jpg URBANITE_detail_3.jpg
Sennheiser Urbanite

Určitě si přečtěte

Články odjinud