radon2
15. dubna • 9:48

hru jsem skoro nehrál, ale věřím že jestli se budou někdy hodnotit nejlépe převedené filmy/seriály z herního prostředí, tenhle bude na špici. A pokud to má reflektovat mechanizmy známé z herního světa, tak se opravdu nebudu zabývat prkotinami (jak to že auta nesežrala rez, co je nebo není možné, rychlé změny a prostřihy). Zajímavý děj, mí oblíbení herci, herní grafika, lítající končetiny vzduchem - paráda :-D

martiiX
14. dubna • 21:32

já jsem to stopl, když jsem chvilku sledoval přihlouplou holku a jakousi předurčenou svatbu...pro mne odporné téma ala nejhorší slátanina...ani prostředí ala 50 léta mne neokouzlilo...možná později...sledoval jsem to tak 20 či 30 minut...nechce se mi pokračovat

Li Pu (Lukáš Piška)
13. dubna • 22:29

Tak u jsem to viděl celé, a musím říct, že jsem značně zklamán. Celé je to v první polovině nezáživné až nudné. Hlavním hrdinům nevěřím ani nos mezi očima (a tím nemyslím ghoula) - prostě jsou ty herecké výkony hodně špatné. Dějově je to jakási slátanina, která na sebe někdy ani pořádně nenavazuje. Násilím a nechutnostmi je to přecpané značně přes nutnou míru. Pozitivně vnímám snad jenom kostýmy a výpravu, hlavně ta musela dát opravdu hodně práce.

Pavel Smolík
13. dubna • 19:13

mě odrazuje už jen fakt, že hlavní hrdinka je zase holka: co bylo dříve vítaným kořením se mi už přejedloPomalu se smiřuji s tím, že než tahle vlna progresivistického kvotování přejde, budu moci koukat jen na staré seriály nebo asijskou produkci.

MacPhenom
13. dubna • 21:59

Seriál má tři hlavní hrdiny a z toho jsou dva muži a jedna žena.

tc
13. dubna • 6:28

Bohate mi staci tohle cit.:
Dohled nad autenticitou vůči Falloutu zajistila Bethesda Game Studios, respektive Todd Howard, který vedl vývoj řady posledních Falloutů od roku 2008.
________
Není nahodou todd a bethesda ti, kteri celou seriji kompletne znicili?
Bethesda vydala fo3 beh, usel
Obsidian new vegas super
Bethesda fo4 beh, nestalo za dohrani
Bethesda 76 no comment
Btw: pod todovym vedenim by to melo mit milion bugu, natacet se to technikou z minuleho stoleti, mit mikrotransakce a pokud mozno by tam nemeli byt zadni lide

Tomáš Holčík
13. dubna • 8:24 • videoeditor

můžete s tím nesouhlasit, klidně proti tomu i protestovat, ale aktuálně má herní Fallout pod sebou Bethesda a Todd. Nejsme spolu v názorech na kvalitu jeho her v rozporu, ale prostě "vedl vývoj řady posledních Falloutů od roku 2008"

tc
13. dubna • 8:29

Ja neříkám že to nevedl. Já jen říkám, že to zničil.

Samanthea N (Samanthea Nováková)
17. dubna • 12:14

Mě Fallout začal bavit až převedením do 3D, ty původní dva (tři) díly mě nebavily. Nebyl to doslova odpad, ale špatné to bylo.

MacPhenom
12. dubna • 17:24

Zatím jsem v půlce a co se adaptace týče, tak jsem spokojený. Ovšem s čím spokojený nejsem je technická kvalita. Buď jsou záběry zevnitř vaultu točeny na bramboru, což pochybuji - a nebo spíš jsou bůhvíproč uměle "došumované" a to zcela přes míru. Proboha proč? Já chci v roce 2024 vidět kvalitní obraz a né umělé filmové zrno.

Petr Klíma
12. dubna • 18:07

Ja jsem tusim nekde cetl, ze se Fallout natacel se starymi ruskymi objektivy - zjevne umelecky zamer, takze dosumovani tam asi tolik neni. Taky mi to tam vadi, ale s tim nic nenadelame.Mne osobne spis vadi to, ze 216 let po jaderne valce jsou tam vraky aut, stare autobusy atd. v naprosto nerealne dobrem stavu - veril bych jim 70-100 let, vic ne. Ta prvni osada a jeji osadnici jsou v absurdne dobrem stavu - treba ta babka, co hlavni hrdinku na zacatku tak pekne posle do pryc ma fantasticke neposkozene bryle, jsou tam zasklene okna a vitriny - to je absolutne mimo technologicke moznosti te komunity. Vynikajici byl ale kostym toho prvniho chlapka, co nemel ani kalhoty.

Ondřej Čapka
12. dubna • 20:37

Odehrává se to po hrách, v době, kdy už existovaly komunity, které jsou technologicky zpátky na předválečné úrovni (a v případě Enklávy, Institutu a některých kapitul Bratrstva i o dost dál). Takže získat něco jako brýle nebo sklo není zas tak nereálné, pokud máte od koho koupit nebo komu ukrást...

MacPhenom
12. dubna • 20:52

Staré ruské objektivy? A já myslel, že ostřič chlastá a nepozná rozdíl.. Opravdu smutné, když něco zprzní a nazvou to "uměleckým záměrem". Achjo..

Emil Pastelka
12. dubna • 21:27

Objektiv bez ohledu na stáří nemá vliv na výskyt šumu. Ten vzniká až na cvětlocitlivém prvku. Pochybuji že to točili na film :) Tedy jakékoliv efekty včetně šumu jsou digitální postprocess.

Určitě si přečtěte

Články odjinud