Sharp díky své nejnovější nabídce AQUOS 3D a LED LCD televizí dělá větší lepším

  • Sharp AQUOS Quattron LC-70LE32U s obrazovkou o velikosti 70 palců (69,5 palcůúhlopříčka), 1080p/120Hz model s plným LED podsvícením displeje poskytuje nejintenzivnější zážitekze sledování televize.
  • Modelové řady AQUOS Quattron 3D LE835 a AQUOS Quattron LE830 jsou dostupné s obrazovkami o velikostech 40, 46, 52 a 60 palců.
  • Technologie Quattron.
  • Každý model nabízí vestavěné Wi-Fi a řadu síťových funkcí, včetně CinemaNow, NetFlix, VUDU, DLNA video streaming a AQUOS Advantage Live zákaznický servis.

Společnost Sharp Electronics ukázala svůj největší model: LED LCD televizi AQUOS Quattron s obrazovkou o velikosti 70 palců (69,5palců v úhlopříčce) LC-70LE732U, která poskytuje nejintenzivnější zážitek ze sledování televize. Sharp navíc představil nové modelové řady, a to 835 AQUOS Quattron 3D TV a 830 AQUOS Quattron TV, s obrazovkami o velikostech 40, 46, 52 a 60 palců. Všechny využívají Sharpem patentované X-Gen LCD panely a technologii Quattron pro bohatší barevnou škálu dostupnou u LCD televizí a obraz s vyšším jasem. Ve všech modelech vestavěné Wi-Fi nabízí množství síťových funkcí, jako například přehrávání videí z internetu, stejně jako ve své třídě nejlepší zákaznický servis AQUOS Advantage Live.

"Rozdíl mezi televizními obrazovkami o velikostech 70 a 55 palců není v žádném případě pouze v rozměrech. Naše nová 70“ AQUOS Quattron LCD TV nabízí o 62% větší oblast zobrazení," říká John Herrington, prezident americké společnosti Sharp Electronics Marketing. "Sharp dělá díky Quattron technologii a dalšími unikátním technologiím větší lepším tak, že fascinuje diváka barvami, které nikdy předtím v televizi neviděl."

Každý model televizí AQUOS využívá technologii Quattron, která přidává žlutou (Y – yellow), ke třem klasickým pixelovým barvám: červené (R – red), zelené (G – green) a modré (B – blue). Tato technologie umožňuje reprodukovat barvy, které bylo doposud obtížné zobrazit obvyklými LCD dispeji, jako je například mosazná barva hudebních nástrojů. Přidání žlutého sub-pixelu také dovoluje proniknout většímu množství světla na panel. Vylepšená technologie ovládání pixelů minimalizuje světelné ztráty a nabízí širší otvory pro průchod většího množství světla. Kombinace těchto faktorů má za následek jasnější obraz s živějšími barvami. Tento zvýšený jas je obzvláště důležitý pro 3D zobrazení, a tak dovoluje nové řadě 835 3D LCD televizí a také stávající modelové řadě 925 3D LCD kompenzovat běžný problém ztmavnutí obrazu při sledování přes aktivní 3D brýle.

LED LCD televizor Sharp AQUOS Quattron LC-70LE32U s obrazovkou o velikosti 70 palců

LED LCD televizor Sharp AQUOS Quattron LC-70LE732U nabízí full HD rozlišení obrazu (1080p) s obnovovací frekvencí 120Hz. Používá Sharpem patentovaný X-Gen panel s technologií Quattron a plným LED podsvícením, které přináší kvalitnější a poutavější zážitek ze sledování. Technologie Quad Pixel Plus umožňuje zpracování obrazu s vyšším rozlišením a méně chyb v diagonálních liniích. LC-70LE732U nabízí vestavěné WiFi a přístup k nejlepším aplikacím, jako je Facebook, Pandora, Twitter a Flickr přes VUDU, a k filmům na požádání přes Netflix, VUDU a CinemaNow stejně jako AQUOS Advantage Live online zákaznický servis.

Čtyři HDMI vstupy umožňují jednoduchá připojení více HD zařízení, jako například Blu-ray a DVD přehrávačů, set-top boxů a herních konzolí. LC-70LE732U obsahuje IP Control, který umožňuje ovládat základní televizní funkce, audio a video zařízení, a osvětlení, pomocí počítače nebo ovládacího panelu přes ethernetový vstup nebo bezdrátovou síť LAN pomocí vestavěného WiFi.

Modelová řada 835 3D LED LCD televizí AQUOS Quattron

3D LED LCD televizory Sharp AQUOS Quattron řady 835 (LC-60LE835U, LC-52LE835U, LC-46LE835U a LC-40LE835U) nabízejí edge-lit LED X-Gen LCD panely s technologií Quattron. Exkluzivní technologie Sharpu AquoMotion 240 vylepšuje kvalitu obrazu tím, že prakticky eliminuje rozmazání a artefakty v akčních scénách. Modely řady 835 také používají technologii Quad Pixel Plus pro vylepšení rozlišení obrazu. Tyto modely také nabízejí vestavěné WiFi a přístup k Netflix, VUDU a CinemaNow, stejně jako čtyři HDMI vstupy pro jednoduché připojení několika HD zařízení. Atraktivní štíhlý design skvěle sedne k jakémukoliv domácímu kinu.

Modelové řada 830 LED LCD televizí AQUOS Quattron

LCD televize (s edge-lit LED podsvícením) Sharp AQUOS Quattron řady 830, tedy modely LC-60LE830U, LC-52LE830U, LC-46LE830U a LC-40LE830U nabízejí vestavěné WiFi, přístup k NetFlix, VUDU a CinemaNow, stejně jako čtyři HDMI vstupy. To vše v atraktivním a elegantním designu řady 835.

Všechny LCD televize Sharp AQUOS Quattron se mohou pochlubit velmi nízkou spotřebou a splňují standard ENERGY STAR 5.1, což je specifikace nejvyšší energetické úspornosti.

Speciál o 3D

Praktické rady, tipy, recenze a další informace o novinkách, které patří k vysokému rozlišení a kvalitnímu obrazu a zobrazení 3D.

Určitě si přečtěte

Články odjinud