Sharp LC-60LE635E: nový televizor s 1,5 metrovým obrazem

7. října 2011
TWEET SDÍLET

"Skvělý fotbal na velkých obrazovkách" byl slogan Sharpu na letošním veletrhu IFA v Berlíně. Na dnešní duel se Španělskem si už tento televizor už asi koupit nestačíte, nicméně zájemcům o velký televizor nejen na fotbal tento sponzor evropského poháru UEFA nabízí zajímavou novinku.

Klepněte pro větší obrázek

LC-60LE635E má displej s úhlopříčkou 152 centimetrů (60 palců), Full HD X-Gen LCD panel, 100 Hz technologii a poznávací znamení řady AQUOS – LED podsvícení. Přes své velké rozměry se televizor vyznačuje kvalitním obrazem a extrémně nízkou spotřebou energie (energetická třída A+).

"Představení televizoru LC-60LE635E s úhlopříčkou 152 cm a navíc za velmi atraktivní cenu nám poprvé umožňuje oslovit ty spotřebitele, kteří se v minulosti rozhodovali při svých nákupech především podle ceny. Jsme hrdí na to, že můžeme nyní těmto zákazníkům předložit takovou nabídku, při které nebudou muset šetřit na výkonu či kvalitě. Nejnovější televizor Sharp nabízí celou řadu funkcí, které snadno dokáží to samé jako jejich dražší konkurenti ve stejné třídě," řekl Hanspeter Seiss, produktový manažer pro spotřební elektroniku společnosti Sharp Electronics pro střední a východní Evropu.

Klepněte pro větší obrázek 

LC-60LE635E nabízí velmi dobrou výbavu. Současné multimediální funkce vylepšuje internetová televize AQUOS NET+. Tato platforma umožňuje přístup k téměř 70 různým widgetům, jako je například video na vyžádání Viewster, a také zcela volný přístup k internetu. To znamená, že lze například využít reklamní přestávky pro kontrolu e-mailů. LC-60LE635 má integrovaný HD tuner a vestavěný multimediální přehrávač. Ten může být použit k prohlížení fotografií, přehrávání videa nebo poslechu hudby na televizoru přes USB nebo z počítačové sít, televizor je DLNA kompatibilní.

Model LC-LE635E z řady Sharp AQUOS je dodáván s obrazovkou o velikosti 60 palců (152 cm) a už nyní je v prodeji, cena v Datartu je 44 990 Kč.

Zdroj: Sharp

Speciál: Televizory

Nový televizor vybírejte pečlivě. Potřebujete chytré funkce, nebo stačí televizor bez nich? Jaká bude nejvhodnější úhlopříčka, rozlišení a jaký typ zobrazovacího panelu? Určitě si přečtěte návod Jak dobře koupit televizor.

Doporučujeme také redakční výběry televizorů:

Témata článku: , ,