Sharp představuje největší LED LCD televizi na světě

4. října 2011

Společnosti Sharp potvrzuje 80palcovým modelem svou pověst lídra v oboru velkoformátových plochých televizí

Praha, 4. října 2011. Aby posílila své vedoucí postavení v oblasti velkoformátových LCD televizí představila společnost Sharp největší LED LCD televizor na světě, 80palcový AQUOS LC-80LE632U. Tato nová chytrá televize má Full HD rozlišení (1080p), je vybavena vestavěnou Wi-Fi a přístupem k aplikacím, jako jsou Netflix, CinemaNow a VUDU, stejně jako k exkluzivní on-line servisní podpoře AQUOS Advantage Live.

"Naše 80palcová televize AQUOS nabízí pro maximální televizní zážitek více než dvojnásobně větší plochu obrazovky než 55palcová televize," říká John Herrington, prezident americké společnosti Sharp Electronics Marketing. "Na trhu se ji v tuto chvíli opravdu nic nevyrovná. Spotřebitelé chtějí ploché televizory s většími obrazovkami pro intenzívnější divácký prožitek a to je přesně to, co zde Sharp nabízí," pokračuje Herrington.

80palcový AQUOS LED LCDTV nabízí vynikající kvalitu obrazu a elegantní design. Systém plného LED podsvícení zajišťuje jednolité podání barev a jasu po celé ploše obrazovky, včetně rohů a okrajů. Současně nabízí neuvěřitelný dynamický kontrastní poměr 6 000 000:1. LC-80LE632U také využívá 120Hz technologii pro zobrazení rychlých scén bez rozmazání obrazu. Díky neuvěřitelné tenkosti menší než 4 palce je nový 80“ AQUOS stylovou náhradou za televize se zpětnou projekcí se srovnatelnou velikostí obrazovky, které mají tloušťku téměř 60 centimetrů.

Pomocí on-line zákaznického servisu AQUOS Advantage LIVE se mohou specialisté firmy Sharp vzdáleně připojit k televizi přes internet a pomoci s jejím nastavením, řešit nejrůznější problémy a optimalizovat kvalitu obrazu.

LC-80LE632U je nejnovějším důkazem praktické realizace cílů společnosti Sharp nabízet velké televizní obrazovky, které budou vyhovovat všem požadavkům a finančním nárokům. Je to top model nabídky velkoformátových televizí firmy Sharp pro rok 2011 a bude následován představením pětice 70palcových a deseti modelů 60palcových televizí AQUOS.

Podrobnosti o televizi AQUOS LC-80LE632U:

•80 palců – více než dvakrát větší plocha obrazovky než u 55palcové televize;

• Chytrá televize nabízející Netflix, CinemaNow a VUDU streamovaná videa, vlastní internetový obsah a zákaznickou podporu prostřednictvím vestavěné Wi-Fi;

• AQUOS Advantage Live – prémiový balíček servisních služeb, který specialistům firmy Sharp umožní vzdáleně přes internet pomáhat zákazníkům v pohodlí jejich domova s instalací a nastavením jejich televizí;

• Full HD 1080p X-Gen LCD panel s 10bitovým zpracováním obrazu a vylepšenou technologií řízení pixelů minimalizuje světelné ztráty a nabízí širší otvory pro průchod většího množství světla;

• Vyper Drive – herní režim eliminuje rozpoznatelné zpoždění obrazu z herních konzolí na televizní obrazovce;

• Dva USB vstupy umožňující sledování videa ve vysokém rozlišení, poslouchání hudby a prohlížení digitálních fotografií na obrazovce televizoru, 120Hz technologie pro zlepšení kvality rychlých filmových scén a sportovních přenosů

Témata článku: Tiskové zprávy

Určitě si přečtěte

40 sex symbolů sedmdesátých let

40 sex symbolů sedmdesátých let

Ornella Muti, Laura Antonelli, Jane Birkin, Jacqueline Bisset, Farrah Fawcett, Maria Schneider a Sylvia Kristel aneb Bože, jak hluboko klesly Emmanuelly při Posledním tangu v Paříži. Odhalené scény slavných hereček.

Marek Čech

Marek Čech
Filmy
15 skvělých filmů česky a zdarma. Víme, kde je najdete online

15 skvělých filmů česky a zdarma. Víme, kde je najdete online

Když se chcete podívat na povedený film zdarma a česky, nemusíte "pirátit". Vybrali jsme 15 filmů, které najdete na YouTube či Seznam.cz, jsou zcela zdarma a přitom určitě stojí za shlédnutí. Najdete zde zástupce více žánrů, takže si určitě vyberete (a případně rozšíříte rozhled).

15 Jaromír Puk

Jaromír Puk
Filmy zdarma
EISA: nejlepší televizory, projektor a multimediální přehrávač pro rok 2020/2021

EISA: nejlepší televizory, projektor a multimediální přehrávač pro rok 2020/2021

Přestože se letos všechny velké akce a veletrhy se spotřební elektronikou ruší, tak každoročního vyhlášení nejlepších produktů dle asociace EISA jsme se dočkali. Podívejte se, co EISA považuje za to nejlepší.

17 Jaromír Puk

Jaromír Puk
Televizory
30 ženských hereckých sex symbolů současnosti

30 ženských hereckých sex symbolů současnosti

Léa Seydoux, Lizzy Caplan, Alicia Vikander, Amber Heard, Joanna Kulig, Riley Keough, Lily James, Dakota Johnson, Bella Thorne, Alexandra Daddario a erotické scény, v nichž se objevily ve filmech a seriálech.

1 Marek Čech

Marek Čech
Filmy
15 nejlepších válečných filmů, kterým můžete věřit. Víme, kde je najdete online

15 nejlepších válečných filmů, kterým můžete věřit. Víme, kde je najdete online

Vybrali jsme 15 jedinečných filmů, které se věnují válkám ve 20. století. Vybrané snímky mají společné to, že válku neoslavují nebo nevzývají. Naopak kriticky a bolestně obnažují její zrůdnost a nesmyslnost. Jsou to válečné filmy, kterým můžete věřit.

44 Marek Čech, Vojtěch Malý

Marek ČechVojtěch Malý
Filmy, které musíte vidět