Sharp představuje tři Blu-ray přehrávače s bohatými možnostmi bezdrátového přehrávání videa

BD-HP75U, BD-HP35U a BD-HP25U nabízí maximální rozlišení obrazu a plné využití 3D/2D Blu-ray obsahu s pokročilými instalačními a ovládacími funkcemi

  • HD 3D 1080p/24 fps video výstup s Dolby True HD a DTS HD audio.
  • WLAN pro streamované přehrávání obsahu z Netflix/ Vudu / Pandora / YouTube.
  • Přehrávání videa z DLNA serverů umístěných kdekoliv v domácnosti.
  • BD-HP75U a BD-HP35U umožňují IP control.
  • Všechny modely splňují úsporné standardy Energy Star.

Společnost Sharp na veletrhu CES v Las Vegas představila tři 3D bezdrátové Blu-ray přehrávače s plným HD 1080p/24 fps video výstupem a maximálním rozlišení obrazu nabízející špičkové 3D a 2D zážitky, stejně jako pokročilé instalační a ovládací funkce. Kromě možnosti přehrávání 3D Blu-ray disků nabídnou modely BD-HP75U, BD-HP35U a BD-HP25U spotřebitelům prostřednictvím bezdrátové sítě LAN přístup k obsahu z nejrůznějších internetových zdrojů, včetně Netflix, Vudu, Pandora a YouTube. (BD-HP25U vyžaduje WLAN adaptér VR-WL25). Tyto modely také umožňují spotřebitelům využít nejnovější formáty prostorového zvuku jako Dolby TrueHD s bezztrátovou 7.1 kanálovou reprodukcí, což je ekvivalent profesionálních studiových nahrávek, a DTS HD.

Každý model také přehrává DVD disky a soubory uložené na USB flash discích, stejně jako soubory ve formátech AVCHD, DivX Plus HD, JPEG a MP3. Schopnost HDMI upscalingu každého modelu zvyšuje kvalitu obrazu standardního DVD převodem na 1080p rozlišení díky funkci Sharp Super Picture po jednotlivých pixelech, nikoliv pouze snímek po snímku jak je obvyklé.

"Naše nejnovější 3D Blu-ray přehrávače nabízejí impozantní kombinaci vysokého výkonu, přístupu k zábavnímu obsahu z celé řady zdrojů, distribuci obsahu a praktické funkce," řekl Bruce Tripido, viceprezident divize produktů domácí zábavy společnosti Sharp Electronics.. "Vrcholem řady jsou pokročilé ovládací funkce včetně RS-232C a IP control nabízející velkou instalační a ovládací flexibilitu."

Modely BD-HP75U, BD-HP35U a BD-HP25U po připojení k LCD televizi Sharp AQUOS nabídnou spotřebitelům exkluzivní výkon a praktické funkce. Sharp AQUOS LINK a AQUOS PURE režim poskytuje bezproblémovou komunikaci mezi televizory Sharp AQUOS a těmito Blu-ray přehrávači přes jednoduchý HDMI kabel, stejně jako vylepšenou preciznost obrazu.

WLAN kompatibilita každého modelu umožňuje také BD-Live přístup k zábavnímu obsahu v reálném čase z internetu, jako jsou vystřižené filmové scény, ukázky z nových filmů, hry, chat a další. Bonus View přináší speciální funkci „obraz v obraze“, která umožní prohlížení oblíbených filmových scén a bonusů současně s přehráváním kompatibilních Blu-ray disků. Každý model dokáže přehrávat videa uložená na DLNA serverech, ať jsou umístěny kdekoliv v domácnosti.

Všechny modely také obsahují dva USB porty, jeden vepředu a druhý vzadu,které umožňují snadné přehrávání fotografií a videozáznamů ve formátech DivX Plus HD, JPEG a MP3. U všech modelů je možné provádět automatické aktualizace softwaru přes internet a moci tak okamžitě využívat nejnovější funkce a vylepšení.

Vlajkový model BD-HP75U je vybaven funkcí ovládání domácího kina přes RS232 port. Oba modely BD-HP75U a BD-HP35U umožňují IP control.

Určitě si přečtěte

Články odjinud