Benedict Cumberbatch jako záporák? Netflix v novém traileru láká na western Síla psa

4. listopadu 2021
TWEET SDÍLET

Westerny byl velmi populární v šedesátých a sedmdesátých letech dvacátého století, poté zájem diváků pomalu chlad. Stále se občas točí velmi kvalitní westerny, tento žánr zároveň láká také velmi kvalitní herce. Právě takovým počinem by měl být film Síla psa s oblíbeným Benedictem Cumberbatchem v hlavní roli. 

Co se děje týče, tak Cumberbatch ve westernu hraje charismatického, ale despotického majitele ranče. Ten se chová krutě k bratrovi, který si domů přivedl novou manželku a jejího synka. Jenže pak se stane něco nečekaného...

Klepněte pro větší obrázek

Film režíruje Jane Campion. Ta se proslavila v roce 1994 filmem Piano, kdy za scénář dostala Oscara a za režii byla na Oscara nominována. A v roce 2009 za svůj film Jasná hvězda byla nominována na Zlatou palmu. K novému westernu Síla psa napsala i scénář. 

Ve filmu si zahraje Kirsten Dunst, Jesse Plemons, Keith Carradine, či Thomasin McKenzie, z kvalitního obsazení je tedy vidět, že se tvůrci nespoléhají pouze na osvědčeného Benedicta Cumberbatche. 

Na Neflixu má film premiéru začátkem prosince, přesněji 1.12.2021.

Speciál: Netflix

Netflix je populární streamovací videoslužba. Kromě filmů, seriálů a dokumentů, které nakupuje, produkuje i svůj vlastní obsah. Nechybí ani mnoho populárních českých filmů, velká část zahraniční produkce obsahuje české titulky, některé tituly mají i český dabing.

Témata článku: Filmy a seriály, Netflix, Filmy on-line, Trailer