8
Fotogalerie

Síťový Hi-Fi přehrávač Denon DNP-2000NE má mít vše, co potřebujete pro poslech hudby

Nový Hi-Fi streamer Denon DNP-2000NE je určený pro všechny, kdo chtějí síťový hudební, který umí vše. A v patřičné kvalitě. Je postaven na streamovací platformě HEOS a tak je maximálně všestranný. Samozřejmě nesmí chybět podpora Hi-Res Audia v kvalitě až 384 kHz/32 bit.

1.jpg
 

Systém HEOS znamená, že znamená, že můžete streamovat hudbu z prakticky všech hudebních streamovacích služeb – Spotify, Deezer, SoundCloud, TIDAL, Amazon Music HD, Napster, Mood Mix. Nechybí příjem internetových rádií přes Tune In, či možnost přehrávat z lokálního úložiště a síťových zařízení, jako jsou disky NAS. 

Poporovány jsou formáty MP3, WMA, AAC, WAV, FLAC, ALAC až do kvality 192 kHz/24bit a nativně DSD 5,6 MHz. Aplikace HEOS umožňuje vytvářet seznamy skladeb, k dispozici je samozřejmě také hlasové ovládání Amazon Alexa, Google Assistant nebo Apple Siri.

Systému podporuje také Apple AirPlay 2. Nechybí ani Bluetooth, takže chytré telefony lze používat přímo jako zdroj i mimo síť. A umí přijímat a vysílat, takže je možné hudbu poslouchat také přes bezdrátová Bluetooth sluchátka.

1796-2_denon-dnp-2000ne-07.jpg

Denon DNP-2000NE může sloužit také jako univerzální D/A převodník – k dispozici jsou dva optické a jeden koaxiální digitální vstupy, port USB-A pro připojení paměťových médií a port USB-B pro přímé připojení k počítači. Kromě toho je zde HDMI ARC pro přímé připojení televizoru a poslech TV zvuku z audiosystému. Co se výstupů pro zesilovač týče, tak je zde jak fixní, tak variabilní.

Síťový přehrávač Denon Advanced Processing podporuje up-sampling na 384 kHz/32 bitů, přes vstup USB-B z PC lze přehrávat audiosoubory až do kvality 11,2 MHz DSD a 384 kHz/32 bitů PCM. D/A převodníky jsou zde čtyři 32-bit/384kHz čipy ES9018K2M. Ty méně kvalitní hudební soubory má vylepšit Ultra AL32 Processing, dle Denonu „obnovuje informace, které byly ztraceny během digitálního záznamu“. 

Nový síťový Hi-Fi přehrávač Denon DNP-2000NE se bude vyrábět ve třech barevných provedení – černá a prémiová černá varianta bude stát 37 990 Kč, za antracitové provedení pak zaplatíte 41 990 Kč.

Zdroj: www.eurostar-ostrava.cz, Denon

Určitě si přečtěte

Články odjinud