10
Fotogalerie

Skullcandy Hesh ANC mají být levná, stylová bezdrátová sluchátka s potlačením hluku

I když True Wirelles sluchátka trhají rekordy v prodejích, tak zájem je i o větší náhlavní bezdrátová sluchátka – zejména o ty s aktivním potlačením hluku. A právě takový model přidala do své nabídky firma Skullcandy.

Oficiální cena sluchátek Skullcandy Hesh ANC je příjemných 129 Euro, což by mohlo znamenat pultovou cenu kolem 3 000 Kč. V kategorii velkých, značkových sluchátek a aktivním potlačením hluku půjde tedy o vyloženě dostupný model. 

Výdrž na jedno nabití má být velmi dobrých 22 hodin s dobou nabíjení zhruba 1,5 hodiny, nechybí rychlé 10 minutové dobití na 3 hodiny poslechu. Ovládání je tlačítkové, konstrukce je skládací a komfortní, sluchátka jsou osazena měničem o průměru 40 mm, zvukový charakter je zábavný, s výraznějšími basy a výškami. 

Pro připojení slouží Bluetooth 5.0, kodek je SBC, nechybí ale i možnost kabelového připojení. Podporován je hlasový asistent. 

Od novinky Hesh ANC tedy nečekejte nejnovější technologické vychytávky; snahu nabídnout spíše jednoduchý a dostupný model s ANC potvrzuje pouze jedno barevné provedení (černé), což je pro tuto stylovou značku poměrně netypické. 

Zdroj: Skullcandy 

Určitě si přečtěte

Články odjinud