8
Fotogalerie

Skullcandy Push Ultra: nová odolná True Wireless sluchátka pro sportovce

Mezi další True Wireless sluchátka, kterými rozšiřuje svojí nabídku firma Skullcandy patří Push Ultra – tento model bude zajímavý především pro sportovce, protože nejde o In-Ear model (do uší), ale o otevřenější konstrukci, která propustí více okolního ruchu, ale díky tvarovatelnému "háku" za ucho bude velmi dobře držet při dynamických a prudkých pohybech. 

5376_12233.jpg

Sluchátka potěší pogumovanou, odolnou konstrukcí dle IP 67, takže snesou déšť, pot i prach. O bezproblémové ovládání se starají normální tlačítka na boku, které je stejné v vpravo i vlevo. Výdrž na jedno nabití činí 6 hodin, krabička nabídne energii na 34 hodin poslechu – což činí celkových 40 hodin. O spojení se zdrojem zvuku se stará Bluetooth 5.0. 

5215_12072.jpg

Měniče mají průměr 12 mm, to však podle prvních ohlasů nezachrání typicky slabší basový projev sluchátek podobné konstrukce. Střední pásmo a slušné výšky zde nechybí. Ve výsledku tedy zájemce získá spíše zajímavou a odolnou konstrukci + velmi dobrou výdrž, fanoušci nabasovaného energického zvuku na novinku tedy čekat nemusí. 

Skullcandy Push Ultra se mají prodávat ve třech barevných variantách černé, žluté a světle modré.  Cena je 100 dolarů, což odpovídá částce 2 500 Kč. 

Zdroj: Skullcandy 

Určitě si přečtěte

Články odjinud