Skullcandy Sesh Evo: odolná True Wireless sluchátka pro mladé s delší výdrží

7. června 2020
TWEET SDÍLET

Sluchátka Skullcandy Sesh dostaly novou verzi, která nese název Sesh Evo. Opět jde o designová rue Wireless sluchátka pro mladé, proti dosavadnímu modelu především prodlužují výdrž na jedno nabití na 5 hodin (ze 3 hodin) a také pouzdro nabídne energii na dalších 19 hodin poslechu (ze 7 hodin).

Celkově tak inovovaná TW sluchátka Sesh Evo nabídne místo 10 hodin rovnou 24 hodin hudby. Novinka má také rychlé dobíjení, kdy během 10 minut se nabijí sluchátka na 2 hodiny poslechu. 

Odolná konstrukce sluchátek zůstává, plní IP55, jsou tedy odolná proti potu, dešti a prachu. Bluetooth je ve verzi 5.0, potěší technologie Tile vyhledání místa, kde jste je zapomněli  Kromě podpory hlasových asistentů a běžného ovládání  hlasitosti, přehrávání hudby či hovorů je zajímavostí možnost přímo přepínat mezi třemi různými nastaveními ekvalizéru – posluchač tedy nemusí ani sáhnout na telefon. 

Nová sluchátka Skullcandy Sesh Evo mají oficiální cenu 79,99 Euro (zhruba 2 100 Kč), což je zhruba o 500 Kč více, než kolik stojí aktuálně prodávaná verze Sesh. Kromě běžné černé bude také světle modrá a světle zelená varianta. 

Zdroj: Skullcandy 

Témata článku: , , , , ,