Skullcandy Sesh Evo: odolná True Wireless sluchátka pro mladé s delší výdrží

7. června 2020
TWEET SDÍLET

Sluchátka Skullcandy Sesh dostaly novou verzi, která nese název Sesh Evo. Opět jde o designová rue Wireless sluchátka pro mladé, proti dosavadnímu modelu především prodlužují výdrž na jedno nabití na 5 hodin (ze 3 hodin) a také pouzdro nabídne energii na dalších 19 hodin poslechu (ze 7 hodin).

Celkově tak inovovaná TW sluchátka Sesh Evo nabídne místo 10 hodin rovnou 24 hodin hudby. Novinka má také rychlé dobíjení, kdy během 10 minut se nabijí sluchátka na 2 hodiny poslechu. 

Odolná konstrukce sluchátek zůstává, plní IP55, jsou tedy odolná proti potu, dešti a prachu. Bluetooth je ve verzi 5.0, potěší technologie Tile vyhledání místa, kde jste je zapomněli  Kromě podpory hlasových asistentů a běžného ovládání  hlasitosti, přehrávání hudby či hovorů je zajímavostí možnost přímo přepínat mezi třemi různými nastaveními ekvalizéru – posluchač tedy nemusí ani sáhnout na telefon. 

Nová sluchátka Skullcandy Sesh Evo mají oficiální cenu 79,99 Euro (zhruba 2 100 Kč), což je zhruba o 500 Kč více, než kolik stojí aktuálně prodávaná verze Sesh. Kromě běžné černé bude také světle modrá a světle zelená varianta. 

Zdroj: Skullcandy 

Témata článku: Bezdrátová sluchátka, Novinky, True Wireless

Určitě si přečtěte

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

Kim Basinger, Kathleen Turner, Melanie Griffith, Bo Derek, Nastassja Kinski, Phoebe Cates, Rebecca De Mornay, Valérie Kaprisky, Sophie Marceau, Francesca Dellera, Isabelle Adjani a jejich smyslné scény ve filmech.

Marek Čech

Jak levně připojit mobil v autě k napájení i reproduktorům

Jak levně připojit mobil v autě k napájení i reproduktorům

Jednoduché tipy na co se zaměřit a co vybrat, když chcete přehrávat hudbu z mobilu přes vaše autorádio.

32 Tomáš Holčík

25 nejlepších klasických českých komedií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

25 nejlepších klasických českých komedií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

Zaměřili jsme se na české nebo československé komedie, které vznikly od 30. let minulého století do současnosti. Vybrali jsme ty nejlepší, nejnavštěvovanější, nebo pro danou dobu něčím typické.

7 Marek Čech