Skvěle vybavený 4K projektor XGIMI Horizon Pro zlevnil na historicky nejnižší cenu

Skvěle vybavený 4K projektor XGIMI Horizon Pro zlevnil na historicky nejnižší cenu

LED projektor XGIMI Horizon Pro nezaujme jen tím, že získal ocenění EISA. Jedná se o kompaktní a především skvěle vybavený přístroj, který už nepotřebuje nic dalšího, abyste si doma mohli užít filmový zážitek z velkého obrazu. Má rozlišení 4K, podporuje HDR 10, o světlo se stará LED s životnosti až 25 tisíc hodin a vysokým jasem (2 200 ANSI lm). Díky poctivé konstrukci zůstává tichý.

Původně se projektor prodával za 44 tisíc Kč, aktuálně ale cena spadla až na 26 990 Kč. Za ni ho najdete v nabídce obchodů iWant, Smarty nebo Muziker.

Korekce a nastavení obrazu jsou u tohoto projektoru plně automatické, stejně tak ostření. Prostě ho položíte tam, kde chcete promítat a o vše ostatní se během šesti sekund postará automatika. Projektor dokonce umí detekovat obraz na stěně a vyhnout se mu. Náročné diváky potěší, že obraz mohou ručně zkalibrovat. K tomu přidejte vestavěné stereo reproduktory Harman Kardon s výkonem 2x 8 W podporou Dolby Audio a DTS Sound.   

Projektor používá operační systém Android TV 10 se spoustou streamovacích služeb. Pomocí aplikací IPTV lze sledovat televizní kanály, nechybí Chromecast, Google Assistant, či a AirScreen. K síti se umí připojit přes Wi-Fi, nechybí dva vstupy HDMI. Pokud chcete, přes Bluetooth připojíte sluchátka, nebo výkonný soundbar.

Přečtěte si naši recenzi. Projektor v ní získal ocenění Palec Computeru:

Přes WhatsApp vás upozorníme na novou slevu

Slevové akce někdy netrvají dlouho nebo obchody mohou mít jen malé množství zlevněných produktů. Než se k článku dostanete, může být pozdě.

Hlídač slev má ale svůj kanál v komunikátoru WhatsApp. Klikněte na odkaz, otevře se v aplikaci. Jakmile vydáme článek o slevě, hned na WhatsApp pošleme zprávu. O akci se tak dozvíte v době, kdy je ještě stoprocentně platná.

WhatsApp má ale u kanálů vypnuté upozornění na nové zprávy. Musíte to změnit sami přes ikonu zvonku v pravém horním rohu aplikace.

Hlídač slev na WhatsAppu
Nezapomeňte si u kanálu nastavit upozornění, viz žlutá šipka

Našli jste sami zajímavou slevu? Napište nám o ní.

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Určitě si přečtěte

Články odjinud