SledovaniTV přidává WarnerTV. A nyní nabízí sledování na čtyřech televizorech za korunu

SledovaniTV přidává WarnerTV. A nyní nabízí sledování na čtyřech televizorech za korunu

Své první volné vysílání spustila společnost Warner Bros. Discovery. Nová televizní stanice nese název WarnerTV, nově ji do své nabídky přidala i služba SledovaniTV, ale samozřejmě ji nabízí další (Vodafone, T-Mobile, Lepší.TV atd.)

Warner Bros Discovery má ve svém portfoliu streamovací platformu HBO Max, kromě toho ale nabízí placené TV kanály, například HBO, Discovery, Eurosport, Cartoon Network, CNN, Food Network, Animal Planet, Cinemax a další. Na rozdíl od placených TV kanálů se zde samozřejmě o zdroj příjmů starají reklamy. Stanice WarnerTV nabízí seriály Hranice nemožného, Policajti z L.A., Smallville a další, ale také filmy různých žánrů (Batman, Zrodila se hvězda, 2001: Vesmírná Odysea atd.). 

Uživatelé služby SledovaniTV mají v dubnu zcela zdarma přístup k prémiovým kanálům Viasat Nature, Viasat Explore a AMC. Můžou se tak podívat například na dokumenty Patagonie: Tajný ráj na Zemi, Zázraky Mexika, Mýtické ostrovy Nového Zélandu či Top Guns: Uvnitř královského letectva. AMC například právě vysílá premiérové díly nejnovějšího seriálu ze světa The Walking Dead: Daryl Dixon.

V dubnu také SledovaniTV nabízí možnost využívat službu na čtyřech chytrých televizích nebo set-top boxech, a to za 1 Kč na první měsíc (další měsíce 169 Kč). Což ocení zejména početnější domácnosti.

Zdroj: SledovaniTV

Speciál: Televizory

Nový televizor vybírejte pečlivě. Kolik do něj chcete investovat, na jaké ceně začínají kvalitní modely? Jaká bude nejvhodnější úhlopříčka, rozlišení a jaký typ zobrazovacího panelu? Určitě si přečtěte návod Jak dobře koupit televizor.

Doporučujeme také redakční výběry televizorů:

Určitě si přečtěte

Články odjinud