SledovaniTV spustil podrobný seznam nabízených kanálů. Lze si tak lépe vybrat vhodný balíček, či skupinu programů

SledovaniTV spustil podrobný seznam nabízených kanálů. Lze si tak lépe vybrat vhodný balíček, či skupinu programů

SledovaniTV tento týden na svých stránkách zveřejnilo podrobný seznam kanálů. U každé televizní či radiové stanice se lze dozvědět nejen v jakém balíčku je zařazena, ale i mnoho dalších informací. Můžete filtrovat podle balíčků, tematické skupiny kanálů, jazyka, nebo rovnou vyhledávat. Zvolit je možné také pouze stanice vysílající obsah s titulky. 

seznam kanálů.png

V přehledu je zobrazeno tematické zařazení každého programu, kvalita vysílaného obrazu (SD, HD, Full HD, 4K), jazyk či jazyky zvukových stop, přítomnost titulků a také délka dostupnosti pro zpětné přehrávání (od 2 dnů až do 30 dní zpětně). 

1.JPG
Filtrovat je možné také pouze stanice vysílající obsah s vybraným jazykem, či s titulky

Seznam kanálů je pro českou službu SledovaniTV dostupné na tomto odkazu. Pro slovenské SledovanieTV zde

SledovaniTV je IPTV, neboli internetová televize, která nabízí více než 200 televizních kanálů a přes 100 rádiových stanic. Jak je pro IPTV typické, tak TV vysílání lze pauzovat, přetáčet, služba umožňuje také zpětné zhlédnutí. SledovaniTV funguje také jako virtuální videorekordér, k dispozici je až 120hodinový prostor pro záznam televizního programu. Přepínat lze i mezi jazykovými stopami, titulky i různou kvalitou vysílání.

SledovaniTV lze stáhnout pro vybrané modely chytrých televizí od Samsungu, LG, Panasonicu, Hisense a také pro TV od výrobce Vestel (např. Toshiba, JVC, Sencor). Nechybí v televizorech a set-top boxech se systémem Android TV od jakéhokoliv výrobce (např. Sony, TCL, Philips, Sharp, Thompson). Novinkou je aplikace pro Amazon Fire TV Stick, samozřejmostí je podpora Chromecastu a Apple TV. 

Na televizi se lze dívat na počítači v prohlížeči a také na mobilech a tabletech se systémem iOS a Android. Zkrátka nepřijdou ani majitelé telefonů s operačním systémem Windows, či mobilů značky Huawei a Honor. Vychytávkou je aplikace pro chytré hodinky Apple Watch, ve které lze listovat v TV programu nebo poslouchat rádia. SledovaniTV funguje v síti kteréhokoliv internetového poskytovatele nejen v ČR, ale v celé Evropské unii.

Zdroj: TS

Určitě si přečtěte

Články odjinud