SledovaniTV upravuje uživatelské nastavení a pro Android TV má aktualizovaný vzhled EPG

SledovaniTV upravuje uživatelské nastavení a pro Android TV má aktualizovaný vzhled EPG

IPTV služba SledovaniTV pokračuje ve vylepšování. Novinkou letošního února je změna vzhledu uživatelského nastavení. To prošlo nejen grafickou obměnou, ale nově je přehlednější a celkově zapadá do vizuálu značky. Největší výhodou změny je pohodlnější párování zařízení, ale také přehled již spárovaných televizorů či mobilů. 

Uživatelské nastavení - Párování zařízení.png

Jednoduchá je též změna hesla či rodičovského PINu. V záložce Platby a předplatné mají uživatelé možnost spravovat svá předplatná. V oddílu Nastavitelné kanály se pak vybírají stanice v balíčku Mých 7. Ty si mohou uživatelé jednou za měsíc přenastavit. 

Uživatelské nastavení - Změna hesla a PINu.png

Redesignem prošlo i EPG na Android TV. Vizuálně tak došlo ke sjednocení televizních platforem, stejný design programového průvodce už mají aplikace v televizích Samsung a LG.

Nové EPG Android TV.png

SledovaniTV je IPTV, neboli internetová televize, která nabízí více než 200 televizních kanálů a přes 100 rádiových stanic. Televizní vysílání lze pauzovat, přetáčet, služba umožňuje také zpětné zhlédnutí v délce až 30 dnů. Přepínat lze i mezi jazykovými stopami, titulky i různou kvalitou vysílání od SD po 4K. SledovaniTV funguje také jako virtuální videorekordér, k dispozici je až 600 hodinový prostor pro záznam televizního programu. 

Aplikace SledovaniTV je dostupná pro vybrané modely chytrých televizí od Samsungu, LG, Panasonicu, Hisense a také od výrobce Vestel (např. Toshiba, JVC, Sencor). Dále v zařízeních se systémem AndroidTV od jakéhokoliv výrobce (např. Sony, TCL, Philips, Sharp, Thompson). Novinkou je aplikace pro Amazon Fire TV Stick, samozřejmostí je podpora Chromecastu a Apple TV.

Zdroj: SledovaniTV

Speciál: Televizory

Nový televizor vybírejte pečlivě. Kolik do něj chcete investovat, na jaké ceně začínají kvalitní modely? Jaká bude nejvhodnější úhlopříčka, rozlišení a jaký typ zobrazovacího panelu? Určitě si přečtěte návod Jak dobře koupit televizor.

Doporučujeme také redakční výběry televizorů:

Určitě si přečtěte

Články odjinud