SledovaniTV upravuje uživatelské nastavení a pro Android TV má aktualizovaný vzhled EPG

5. února 2023
TWEET SDÍLET

IPTV služba SledovaniTV pokračuje ve vylepšování. Novinkou letošního února je změna vzhledu uživatelského nastavení. To prošlo nejen grafickou obměnou, ale nově je přehlednější a celkově zapadá do vizuálu značky. Největší výhodou změny je pohodlnější párování zařízení, ale také přehled již spárovaných televizorů či mobilů. 

Klepněte pro větší obrázek

Jednoduchá je též změna hesla či rodičovského PINu. V záložce Platby a předplatné mají uživatelé možnost spravovat svá předplatná. V oddílu Nastavitelné kanály se pak vybírají stanice v balíčku Mých 7. Ty si mohou uživatelé jednou za měsíc přenastavit. 

Klepněte pro větší obrázek

Redesignem prošlo i EPG na Android TV. Vizuálně tak došlo ke sjednocení televizních platforem, stejný design programového průvodce už mají aplikace v televizích Samsung a LG.

Klepněte pro větší obrázek

SledovaniTV je IPTV, neboli internetová televize, která nabízí více než 200 televizních kanálů a přes 100 rádiových stanic. Televizní vysílání lze pauzovat, přetáčet, služba umožňuje také zpětné zhlédnutí v délce až 30 dnů. Přepínat lze i mezi jazykovými stopami, titulky i různou kvalitou vysílání od SD po 4K. SledovaniTV funguje také jako virtuální videorekordér, k dispozici je až 600 hodinový prostor pro záznam televizního programu. 

Aplikace SledovaniTV je dostupná pro vybrané modely chytrých televizí od Samsungu, LG, Panasonicu, Hisense a také od výrobce Vestel (např. Toshiba, JVC, Sencor). Dále v zařízeních se systémem AndroidTV od jakéhokoliv výrobce (např. Sony, TCL, Philips, Sharp, Thompson). Novinkou je aplikace pro Amazon Fire TV Stick, samozřejmostí je podpora Chromecastu a Apple TV.

Zdroj: SledovaniTV

Speciál: Televizory

Nový televizor vybírejte pečlivě. Potřebujete chytré funkce, nebo stačí televizor bez nich? Jaká bude nejvhodnější úhlopříčka, rozlišení a jaký typ zobrazovacího panelu? Určitě si přečtěte návod Jak dobře koupit televizor.

Doporučujeme také redakční výběry televizorů:

Témata článku: Televizory, IPTV, SledovaniTV, Televize na Heureka.cz