SledovaniTV v únoru nabídne zdarma artové filmy z celé Evropy

SledovaniTV v únoru nabídne zdarma artové filmy z celé Evropy

SledovaniTV přináší všem svým uživatelům po celý únor dvě filmové stanice zdarma. Po celý měsíc najdou všichni zákazníci ve svých aplikacích filmové stanice Film Europe a Film Europe+. Ty se zaměřují na oceňované evropské filmy a snímky z filmových festivalů z produkce 50 evropských států. 

Tato IPTV služba průběžně každý měsíc nabízí i základních balíčcích některé prémiové kanály, které jsou dostupné až ve vyšších balíčcích naší služby. Tento měsíc se tak zájemci mohou podívat na oceňované snímky jako Chlast, Místo splněných přání nebo Nemilovaní.

Promokanaly unor CZ.jpg

Oblíbený dánský snímek Chlast s Madsem Mikkelsenem je doslova ověnčený cenami. Film i samotný hlavní herec získali několik ocenění na různých filmových festivalech. Snímek si vysloužil i sošku Oscara za nejlepší cizojazyčný film, zvítězil i v cenách BAFTA. Příběh se odehrává mezi učiteli a studenty střední školy, kteří se rozhodnou zúčastnit svérázného experimetu. Neustále jsou pod vlivem malého množství alkoholu, který povzbuzuje jejich kreativitu. Jejich chování ale velmi brzy přináší následky. 

Každou sobotu ve 20:00 a 22:00 stanice představují premiérový film týdne. Díky zpětnému sledování jsou všechny snímky k dispozici až týden zpětně. Zájemcům o trvalý přístup nabízí SledovaniTV doplňkový balíček s videotékou Edisonline, ve které uživatelé najdou více než 270 prémiových filmů nejen z Film Europe a Film Europe+.

Zdroj: SledovaniTV

Speciál: Televizory

Nový televizor vybírejte pečlivě. Kolik do něj chcete investovat, na jaké ceně začínají kvalitní modely? Jaká bude nejvhodnější úhlopříčka, rozlišení a jaký typ zobrazovacího panelu? Určitě si přečtěte návod Jak dobře koupit televizor.

Doporučujeme také redakční výběry televizorů:

Určitě si přečtěte

Články odjinud