11
Fotogalerie

Sluchátka Audio-Technica ATH-S220BT nabídnou 60 hodin bezdrátového poslechu

Japonská Audio-Technica nachystala inovaci bezdrátového modelu S200. Novinka nese název Audio-Technica ATH-S220BT, designově vychází z předchůdce, ale prodlužuje dobu výdrže a přidává pár drobností.

Sluchátka ATH-S220BT nyní na jedno nabití vydrží až 60 hodin na jedno nabití, nabíjí se přes USB-C. Pokud se sluchátka vybijí někde venku, jsou dvě možnosti – za 10 minut nabijete sluchátka na 3,5 hodiny poslechu, nebo připojíte dodávaný 1,2m kabel s 3,5mm jack konektorem. U něho potěší, že má na kabelu integrovaný mikrofon, ale samozřejmě běžně při nabitých sluchátkách budete využívat mikrofon vestavný do sluchátek. 

ath-s220btwh_03_1.png

Co se zvuku týče, tak měniče mají průměr 40 mm, výrobce slibuje frekvenční rozsah 5 Hz až 32 000 Hz, což samozřejmě využijete jen při propojení kabelem. O bezdrátové připojení se stará Bluetooth 5.0, kodek je zde jen standardní SBC, potěší však nejen rychlé párování Google Fast Pair, ale také Multipoint pro současné připojení k notebooku a smartphonu. Hráči pak ocení Low latency režim. Nejeden konzervativnější jedinec ocení i fyzická tlačítka pro ovládání. 

Nová sluchátka Audio-Technica ATH-S220BT se vyrábějí v bílé a černé variantě, cena v ČR je 1 790 Kč.

Zdroj: Audio-Technica, Audigo

Určitě si přečtěte

Články odjinud