8
Fotogalerie

Sluchátka Honor Earbuds 3 Pro jako první dokážou změřit i teplotu

Honor představil svoje nová prémiová True Wireless sluchátka s aktivním potlačením hluku. A mají nabídnout integrované monitorování tělesné teploty.

Zvláště v posledních letech roste zájem o zařízení pro sledování zdraví a společnosti zkouší podobné technologie, žádná z nich se však zatím nedostala do reálného prodeje. Dle loňské informace The Wall Street Journal například  společnost Apple testuje funkci teploměru u svých sluchátek AirPods, ale zatím jen u prototypů, reálný produkt zatím dostupný není.

swiper-1.jpg

Nová sluchátka Honor Earbuds 3 Pro tuto funkci ale nabídnou. Novinka umožní  měřit teplotu jednorázově (trojím poklepáním), ale také bude k dispozici měření průběžné. Nechybí ani možnost nastavit upozornění na abnormální teplotu. 

4.JPG

Co se zvuku týče, tak se Honor u novinky chlubí dvěma měniči – 11mm dynamickým měniče a piezoelektrický keramickým výškovým měničem. To má zajistit dynamický, plný, ale čistý zvuk.

1.JPG

O připojení se stará Bluetooth 5.2, k dispozici má být Low Latency pro hry, či Multipoint pro současné připojení dvou zařízení. 

Novinka má samozřejmě adaptivní technologii aktivního potlačení hluku, přičemž výrobce uvádí, že režim "Ultra" zajistí velmi účinné potlačení okolního hluku – až o 46 dB. Výdrž baterie sluchátek Earbuds 3 Pro má být 4 hodiny v režimu s ANC, v kombinaci s nabíjecím pouzdrem je udávána 16/24 hodin (s/bez ANC). 

Sluchátka Honor Earbuds 3 Pro mají v Evropě stát 199 Euro (5 000 Kč), budou se vyrábět v bílém nebo šedém provedení.

Zdroj: Honor

Určitě si přečtěte

Články odjinud