Sluchátka Intezze Mini slibuji minimální rozměry i minimální cenu. A mají už Bluetooth 5.3

21. června 2022
TWEET SDÍLET

Sluchátka Intezze patří sice mezi levné „neznačkové“ modely, ale dle našich zkušeností nabízí překvapivě velmi dobrý poměr cena/výkon. Například Intezze Cliq nás překvapila nejen kvalitou zvuku, ale poctivým pouzdrem a celkově vysokou kvalitou.

Klepněte pro větší obrázek

Nový model Intezze Mini patří bez ty nejlevnější na trhu, nicméně pozornost si zaslouží z více důvodů. Prvním je příjemně malé pouzdro s rozměry 46 x 46 mm, malá jsou samozřejmě i sluchátka. Přesto sluchátka mají výdrž 4 hodiny na jedno nabití, pouzdro pak přidávají další dvě nabití, celkem se tak dostanete na 12 hodin, na pouzdru je přitom LCD indikace stavu nabití, které je řešeno přes USB-C. 


Nejoblíbenější sluchátka Intezze

Intezze CLIQ Intezze CLIQ
nabízí 9 obchodů za ceny od 2 290 Kč
Porovnat ceny
Intezze CORE Intezze CORE
nabízí 8 obchodů za ceny od 1 490 Kč
Porovnat ceny
Intezze ZERO Basic Intezze ZERO Basic
nabízí 9 obchodů za ceny od 230 Kč
Porovnat ceny
Intezze WINGS Intezze WINGS
nabízí 4 obchody za ceny od 1 690 Kč
Porovnat ceny
Intezze EVO Intezze EVO
nabízí 2 obchody za ceny od 802 Kč
Porovnat ceny

Další oblíbené sluchátka Intezze


Sluchátka jsou osazena 10mm měniči, samozřejmostí jsou vestavěné mikrofony pro telefonní hovory. Potěší nový Bluetooth 5.3 (měl by mít vyšší odolnost proti výpadkům) s kodeky AAC a SBC. Samozřejmostí je možnost použití jen levého či pravého sluchátka samostatně. Co se odolnosti týče, tak IPX4 říká, že pot a déšť snesou. Ovládání je dotykové, včetně hlasitosti. 

Sluchátka Intezze Mini mají stát velmi příjemných 439 Kč, dle dostupných budou ve více barvách (modrá, zelená, růžová, bílá), zatím jsou v černé variantě.

Zdroj: Audigo

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: Sluchátka, Bezdrátová sluchátka, Bluetooth, True Wireless, Intezze, Sluchátka na Heureka.cz