HAMA spol. s r.o.

HAMA spol. s r.o.

HAMA spol. s r.o.

HAMA spol. s r.o.

HAMA spol. s r.o.

HAMA spol. s r.o.

HAMA spol. s r.o.

HAMA spol. s r.o.

HAMA spol. s r.o.

HAMA spol. s r.o.

HAMA spol. s r.o.

HAMA spol. s r.o.

HAMA spol. s r.o.
HAMA spol. s r.o.
HAMA spol. s r.o.
HAMA spol. s r.o.
7
Fotogalerie

Sluchátka MOTO BUDS 600 – bezdrátová svoboda se špičkovým zvukem

Pravděpodobně znáte moment, kdy si chcete poslechnout svou oblíbenou hudbu, vytáhnete sluchátka a v tu chvíli se vám začne vařit krev. Proč? Sluchátka bývají občas tak zamotaná, že to při pokusu o rozmotání raději vzdáte. Naštěstí jsou tady bezdrátová sluchátka od Motoroly, se kterými na tenhle okamžik budete jen vzpomínat.

Žádné kabely, pouze čistý zvuk. S minimální hmotností a ergonomickým tvarem nabízejí Moto Buds 600 ANC maximální volnost pohybu a jisté držení v uších, a to v dnešní době každý ocení.

Posloucháte hudbu při cestě městem? Nebo koukáte rádi na filmy či jste profesionální hráč her? Tak či tak, ničím nerušený a kvalitní zvuk chce každý. Díky funkci Snapdragon Sound, která využívá pokročilé zpracování zvuku od Qualcommu a vysokou kvalitu zvuku, poskytují sluchátka Moto Buds 600 ANC nezapomenutelný zážitek. Pokud bez pecek v uších nedáte ani ránu, jsou pro vás jasnou volbou.

Proč si máte sluchátka pořídit?

Revoluční potlačení hluku. Sluchátka Moto Buds 600 ANC jsou vybavena funkcí hybridního potlačení okolního hluku H-ANC se šesti snímacími mikrofony, které dokonale tlumí okolní hluk a umožňují tak nerušený poslech ve všech situacích.

Výkon a funkce na maximum. Dotykové ovládání, senzor nošení, rychlé párování díky funkci Fast Pair a podpora hlasových asistentů zajišťují, že Moto Buds 600 ANC jsou nejen skvělými sluchátky, ale také praktickými společníky pro každodenní použití.

Odolnost a výdrž. S odolností proti vodě IPx5 a až 26 hodinami přehrávání hudby (sluchátka + pouzdro, s vypnutým ANC) jsou Moto Buds 600 ANC připraveny na každou výzvu. Nabíjecí pouzdro lze pohodlně nabíjet pomocí běžných bezdrátových nabíječek Qi nebo kabelem.

42_mb600_bk_a5.jpg

Vzdálenost není problém

Bluetooth 5.2 má dosah až 10 metrů. Díky tomu si užijete maximální volnost pohybu bez obav o přerušení signálu. Technologie multipoint vám umožní propojit se sluchátky až dvě zařízení. Například budete moct snadno přepínat mezi hovorem v telefonu a poslechem hudby z reproduktoru. A to bez nutnosti párování nového zařízení.

Obsah balení zahrnuje nejen samotná sluchátka Moto Buds 600, ale také nabíjecí transportní pouzdro pro pohodlné uschování a nabíjení, USB-C kabel pro rychlé dobíjení, a to včetně tří párů silikonových špuntů, které zajistí dokonalé nasazení do vašich uší. Návod k použití vám pak poskytne veškeré informace pro snadné nastavení a používání sluchátek.

Určitě si přečtěte

Články odjinud