12
Fotogalerie

Sluchátka Niceboy přichází v třetí generaci. Šest novinek dostalo vlastní aplikaci

Niceboy letos už začal prodávat nové generace sluchátek HIVE Podsie 3 a HIVE Drops 3. Nyní přidává dalších šest modelů. Tři jsou s náhlavní mostem, tři pak oblíbené malé True Wireless. 

Společným jmenovatelem pro všechna nová sluchátka řady Niceboy HIVE je mobilní aplikace Niceboy ION. Ta přidává další možnosti nastavení – například ekvalizér, případně si můžete nastavit, jak na sluchátkách ovládat hudbu nebo vyřizovat hovory. Aplikace nabídne i podrobnější informace o stavu baterie, užitečná bude možnost v případě ztráty zobrazit lokaci posledního připojení sluchátek. Zde je šest nových modelů.

HIVE Pins 3

HIVE Pins 3_1.jpg

Dostupná True Wireless sluchátka slibují čistý zvuk. O připojení se stará Blutooth 5.1 kodeky jsou zde AAC a SBC, potěší i automatickým párováním. Samozřejmostí je handsfree telefonování, podpora hlasových asistentů Siri a Google Assistant a odolnost vůči dešti a potu (krytí IPX4), ovládání je dotykové. Mají solidní výdrž baterie – na jedno nabití hrají 5 hodin a s nabíjecím pouzdrem dohromady 30 hodin. Nabíjí se přes USB-C. Sluchátka Niceboy HIVE Pins 3 mají cenu 668 Kč až 1 074 Kč.

HIVE Pods 3 Ultra 

HIVE Pods 3 Ultra_1.jpg

Další True wireless sluchátka mají nabídnout „kvalitní zvuk s hutnými basy, propracovanými středy a čistými výškami“. Opět je zde Bluetooth 5.1 s kodeky AAC a SBC, pro hraní her a sledování filmů je zde režim přenosu zvuku s minimální latencí.

Samotná sluchátka vydrží 9 hodin, s nabíjecím boxem pak až 33 hodin. Tato voděodolná sluchátka s krytím IP55 mají dotekové ovládání, nechybí podpora hlasových asistentů Siri a Google Assistant. Sluchátka Niceboy HIVE Pods 3 Ultra pořídíte za 1 003 Kč až 1 539 Kč.

HIVE Pins 3 ANC

HIVE Pins 3 ANC_1.jpg

Sluchátka HIVE Pins 3 ANC jsou vybavena aktivním potlačením hluku (Active Noise Cancellation). Pro vyšší bezpečnost u sportu (mají krytí IPX4) je tu Ambient mód, který k hudbě či podcastu naopak zvuky z okolí přidá. O připojení se stará Bluetooth 5.3, opět nechybí gamingový mód pro přenos zvuku s minimální latencí. Výdrž mají celkem 40 hodin (10 hodin sluchátka, 30 hodin přidává pouzdro). Niceboy HIVE Pins 3 ANC se prodávají za 948 Kč až 1 649 Kč.


Nejoblíbenější sluchátka Niceboy

Niceboy Hive Podsie 3
Niceboy Hive Podsie 3
nabízí 69 obchodů za ceny od 659 Kč
Porovnat ceny
Niceboy HIVE Pins 3
Niceboy HIVE Pins 3
nabízí 66 obchodů za ceny od 668 Kč
Porovnat ceny
Niceboy HIVE Pins 3 ANC
Niceboy HIVE Pins 3 ANC
nabízí 71 obchodů za ceny od 948 Kč
Porovnat ceny
Niceboy HIVE Beans Pop
Niceboy HIVE Beans Pop
nabízí 48 obchodů za ceny od 667 Kč
Porovnat ceny
Niceboy HIVE drops 3
Niceboy HIVE drops 3
nabízí 48 obchodů za ceny od 448 Kč
Porovnat ceny

Další oblíbená sluchátka Niceboy


HIVE Joy 3 

HIVE Joy 3_1.jpg

Náhlavní sluchátka Niceboy HIVE Joy třetí generace nabídnou spolehlivý přenos zvuku s Bluetooth 5.3 a na jedno nabití mají vydržet plných 33 hodin provozu. O zvuk se starají měniče o velikosti 40 mm. Na výběr jsou dvou barevných variantách - klasické černomodré nebo bílorůžové. Sluchátka jsou velmi lehká a na uších je téměř neucítíte. Konstrukce je maximálně odlehčená, náušníky jsou vyrobené z příjemného materiálu a sluchátka se snadno přenášejí – díky sklápěcímu designu se dají snadno složit. Sluchátka Niceboy HIVE Joy 3 stojí 729 Kč až 1 118 Kč.

HIVE XL 3

HIVE XL 3_1.jpg

Nová verze bezdrátových sluchátek Niceboy HIVE XL 3 dokáže hrát 69 hodin. Velké 40mm měniče mají nabídnout „silný a propracovaný zvuk“, navíc disponují i speciálním režimem BASS BOOST. Sluchátka Niceboy HIVE XL jsou vyrobena z odolných, ale zároveň lehkých materiálů, což z nich dělá také ideálního společníka na cesty i díky skládacímu designu. Cena je 1199 Kč.

HIVE Prodigy 3 MAX

HIVE Prodigy 3 MAX_1.jpg

I v případě těchto bezdrátových sluchátek se jedná o nástupce původního modelu, oproti kterému dostala novinka vyšší výdrž a opět vlastní mobilní aplikaci. Sluchátka nyní vydrží hrát plných 42 hodin. O zvuk se opat starají 40 mm měniče. O stabilitu přenosu se v tomto případě stará Bluetooth ve verzi 5.3. Výrobce slibuje bytelnost a zároveň i lehkost, o zvýšený komfort poslechu se mají postarat nastavitelné náušníky. I sluchátka Niceboy HIVE Prodigy MAX patří mezi cenově dostupné modely, cena je 999 Kč.

Zdroj: Niceboy

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Určitě si přečtěte

Články odjinud