Sluchátka Sennheiser IE 600 z kosmického materiálu mají nabídnout audiofilům kvalitu i styl

10. března 2022
TWEET SDÍLET

I když v současné době masovému trhu vládnou bezdrátová TWS sluchátka, tak německý Sennheiser nezapomíná ani na náročné posluchače, kteří mají raději klasická kabelová sluchátka. Pro ně jsou určena nové IEM špunty, sluchátka Sennheiser IE 600. 

Nová sluchátka IE 600 se vyrábí pomocí patentovaného procesu 3D tisku, přičemž tělo má být z amorfního zirkonia ZR01.  Tento kov má atomární strukturou podobnou sklu a trojnásobnou tvrdost i odolnost oproti oceli. Amorfní zirkonium ZR01 se používá v leteckém a kosmickém průmyslu, například u vozítka NASA Mars Rover. Díky mimořádné odolnost proti korozi a poškrábání by si měla zachovat svůj vzhled po mnoho let.

Klepněte pro větší obrázek

Uvnitř sluchátek jsou dvě rezonanční komory, jejichž cílem je potlačit rezonance a zajistit tak, aby vyšší frekvence byl čisté. IE600 jsou osazena jedním 7mm dynamickým měničem TrueResponse. Udávaný frekvenční rozsah je 4 Hz až 46 500 Hz, zkreslení má být 0.06% THD (1 kHz, 94 dB), impedance 18 ohmů. 

Sennheiser IE 600 Sennheiser IE 600
nabízí 4 obchody za cenu 18 490 Kč
Srovnat ceny na Živě

Pozlacené konektory MMCX umožňují připojit kabely o průměru 4,8 mm a menším. K sluchátkům dostanete dvojici kabelů – symetrický s konektorem 4,4 mm a klasický s 3,5 mm jackem, flexibilní nastavitelné háčky pak zaručují komfort. Komfort zajišťují dva typy nástavců (silikonové a z paměťové pěny) ve třech velikostech.

Oficiální cena nový sluchátek Sennheiser IE 600 je 699 Euro (zhruba 17 500 Kč). 

Zdroj: Sennheiser 

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: Hi-Fi, Sluchátka, Novinky, Sennheiser, In-Ear, Sluchátka na Heureka.cz