10
Fotogalerie

Sluchátka Sennheiser Momentum nově v bezdrátové verzi

Na nedávném CESu německý výrobce sluchátek Senneiser představil nové varianty svého velmi povedeného modelu Momentum. Tato sluchátka patří ve své kategorii cestovních sluchátek k tomu nejlepšímu, co lze pořídit. Nově výrobce přidává možnost složení, a tak zaberou méně místa.

MOMENTUM_II_On-Ear_Wireless_Black.jpg MOMENTUM_II_On-Ear_Wiress_Ivory.jpg MOMENTUM_II_Wireless_Ivory.jpg 
 

Nově budou v prodeji i bezdrátové verze – Momentum Wirelees a Momentum On-Ear Wireless. Nabídnou NFC pro jednoduché párování, Bluetooth apt-X kodek. Nechybí ani NoiseGard, aktivní potlačení okolního hluku. Výdrž baterií má být dle výrobce 22 hodin. Momentum Wirelees se mají prodávat v černé a slonovinovém provedení, Momentum On-Ear Wireless pak v černé, hnědé, stříbrné a slonovinové variantě.

MOMENTUM_II_On-Ear_Black.jpg MOMENTUM_II_On-Ear_Ivory.jpg MOMENTUM_II_On-Ear_Silver.jpg

Druhá generace sluchátek Momentum (větší circumaurální verze, tj. kolem uší) stále bude používat pro hlavový most kůži, zvětšeny budou náušníky pro větší pohodlí, Momentum On-Ear (menší supraurální varianta, tj. na uši) pak Alcanataru. Kovová, odolná konstrukce bude shodná, nicméně sluchátka lze složit.

MOMENTUM_II_Wireless_Black_High_Class.jpg 

Nové modely Momentum se budou prodávat ve verzi s integrovaným mikrofonem a třítlačítkovým ovládáním, a to ve dvou variantách, pro Apple iOS nebo Android a Windows.

MOMENTUM_II_Brown.jpg MOMENTUM_II_Ivory.jpg MOMENTUM_II_Wireless.jpg

Zdroj: Senneheiser

Určitě si přečtěte

Články odjinud