Smrt do roku 2020: Samuel L. Jackson je hlavní hvězdou komedie o pandemii od Netflixu

Samuel L. Jackson, Hugh Grant, Lisa Kudrow, Cristin Milioti, Kumail Nanjiani – to jsou jen některá jména hereckých hvězd, které se objeví v nové filmu s názvem Smrt do roku 2020.

DeathTo2020_KV_Vertical_RGB_EN.jpg

Některé možná překvapí, že jde o komedii o současné pandemii, ale přidáme informaci, že za filmem stojí Charlie Brooker, tvůrce sci-fi seriálu Black Mirror. Pokud seriál neznáte, tak vězte, že jednotlivé díly jsou samostatnými povídkami, ve kterých prostřednictvím různých podobenství se tvůrci zamýšlí nad naší společností, nad technologickým rozvojem a nezamýšlenými dopady na lidstvo. Některé díly jsou vynikající, některé spadají spíše do průměru, celkově jde však o jeden velmi vyrovnaný a velmi kvalitní seriál, který skvěle míchá drama, komedii, sci-fi, ale také horor.

Co se týče filmu Smrt do roku 2020, tak Netflix má oficiální popisku – "Rok, na který nikdo z nás nebude rád vzpomínat, očima nejhůř informovaných komentátorů v historii." Premiéru na Netflixu má film 27.12.2020.

Speciál: Netflix

Netflix je populární streamovací videoslužba. Kromě filmů, seriálů a dokumentů, které nakupuje, produkuje i svůj vlastní obsah. Nechybí ani mnoho populárních českých filmů, velká část zahraniční produkce obsahuje české titulky, některé tituly mají i český dabing.

Určitě si přečtěte

Články odjinud