Snake Eyes: G.I. Joe Origins – první trailer na očekávaný akční nářez vypadá opravdu skvěle

21. června 2021
TWEET SDÍLET

Akční sci-fi film G. I. Joe z roku 2009 o elitní bojové jednotce (podle hraček společnosti Hasbro) následovalo o čtyři roky později pokračování G.I. Joe: Odveta. Druhý díl ale při rozpočtu 140 miliónů USD vydělal v USA jen 122 miliónů a od průšvihu film zachraňoval zbytek světa. Nakonec byly celkové tržby sice slušných 375 miliónů, ale na pokračování to nebylo. 

Nyní se producenti rozhodli pro restart série pod názvem Snake Eyes: G.I. Joe Origins. Dočkáme se zpracování původu populární postavy,  jménem Snake Eyes. Zápletka? Osamělého bojovníka přijme do svých řad starobylý japonský klane ninjů zvaný Arašikage a vycvičí ho. Ovšem jeho loajalita je podrobena zkoušce, když se odhalí tajemství z jeho minulosti. Nakonec se bojovník rozhodne pro cestu hrdiny známého jako Snake Eyes.

Klepněte pro větší obrázek

Hlavní roli dostal britský herec Henry Golding, kterého jste mohli vidět ve výborné gangsterce Gentlemani od Guye Ritchieho. O režii filmu se postaral Robert Schwentke – ten natočil průměrný romantický film Zakletý v čase, velmi dobrou akční komedii Red a hodně špatnou komedii R.I.P.D. - URNA: Útvar Rozhodně Neživých Agentů. Jeho poslední historické válečné drama Kapitán (2017) je však výborné.

Scénář filmu napsal Evan Spiliotopoulos – ten má za sebou pohádky Zvonilka a ztracený poklad, Lovec: Zimní válkaKráska a zvíře, nebo film Hercules. O kameru se postaral velmi zkušený Bojan Bazelli (Mr. & Mrs. Smith, Hairspray, Spectral, 6 underground: Tajné operace).

Film Snake Eyes: G.I. Joe Origins má premiéru o prázdninách, přesněji  22.7.2021.

Témata článku: Filmy a seriály, Sci-fi, Trailer