Sonos Move by měl v roce 2023 přijít už v druhé generaci

28. března 2023
TWEET SDÍLET

Včera Sonos oficiálně představil nové reproduktory Era 300 a Era 100, podle webu The Verge to ale nejsou všechny novinky, které nás letos čekají. Měli bychom se dočkat dalších dvou produktů. A jedním z nich má být přenosný Move druhé generace.

Reproduktor Move představil Sonos už v roce 2019 a jako první měl Bluetooth a vestavěnou baterii. Přitom nechybí samozřejmě Wi-Fi a možnost plné integrace do multiroom systému.

Klepněte pro větší obrázek

Druhá generace by měla zrušit nutnost ručního přepínání mezi Bluetooth a Wi-Fi, Move má na to fyzické tlačítko. Ostatně Malý přenosný Roam ho už nemá. Dále by upgrade měla dostat elektronika, tedy procesor bude výkonnější, paměť větší, díky tomu bude garantována delší doba podpory systému a možnosti upgradu. Nový Move tak bude držet krok s reproduktory Era 300 a Era 100.


Nejoblíbenější repro Sonos s BT

Sonos Move Sonos Move
nabízí 31 obchodů za ceny od 7 890 Kč
Porovnat ceny
Sonos Era 100 Sonos Era 100
nabízí 16 obchodů za ceny od 6 289 Kč
Porovnat ceny
Sonos Roam Sonos Roam
nabízí 29 obchodů za ceny od 3 290 Kč
Porovnat ceny
Sonos Era 300 Sonos Era 300
nabízí 17 obchodů za ceny od 11 190 Kč
Porovnat ceny
Sonos One SL Sonos One SL
nabízí 30 obchodů za ceny od 4 290 Kč
Porovnat ceny

Další oblíbené repro Sonos


Podobně jako u repro Era 300 a 100 můžeme také očekávat od druhé generace Move, že linkový vstup bude řešený přes USB-C port, přičemž by Sonos tak mohl přidat i možnost nabíjení. Stávající možnost bezdrátového nabíjení na „dokovací stanici“ pravděpodobně zůstane zachována. 

A protože se výrobci snaží být stále ekologičtější, tak u Move druhé generace by mohl majitel mít jednoduchou možnost výměny baterie. Ač o tom zdroje nepíší, je také pravděpodobné, že Move dostane také dva výškové měniče, podobně jako má Era 100

Zdroj: The Verge

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: Reproduktory, Bluetooth reproduktor, Streamer, IKEA, Spotify, Multiroom, Sonos, Reprosoustavy a reproduktory na Heureka.cz