Sonos oficiálně začal nabízet sadu pro výměnu baterie u přenosného reproduktoru Move

Sonos oficiálně začal nabízet sadu pro výměnu baterie u přenosného reproduktoru Move

Přenosný bezdrátový reproduktor Sonos Move jako první spojil multiroom systém Sonos a možnosti přenosného Bluetooth reproduktoru. V praxi ho tak lze použít jak doma pro běžný poslech, ale lze ho vzít také na zahradu, či k bazénu, kdy není ani elektrický proud, ani WiFi. Tam pak lze poslouchat hudbu jednoduše streamováním přes Bluetooth.

e6d961f4c3e93a87c4566de2dec7ceed--mmf1000x1000.jpg
Sonos Move

Jakkoliv je Sonos Move je zajímavý produkt, poměrně hodně obav vzbuzovala celková životnost produktu, lépe řečeno životnost baterie, na které je závislá přenositelnost. Ostatní reproduktory Sonos vestavěnou baterii nemají, takže je známo, že vydrží dlouhé roky. 

Nyní Sonos oficiálně začal nabízet kit pro výměnu baterie, cena na americké webu je 69 USD, určitě se bude prodávat i u nás. Kapacita baterie je 36 WH a udávaná výdrž je až 11 hodin reprodukce. Výrobce uvádí, že baterie snese přes 900 nabíjecích cyklů.

Sonos nabízí dvě barevné varianty – černou a bílou. Součástí sady jsou nástroje na výměnu. Výměnu si tedy majitel může klidně provést sám, není potřeba dávat reproduktor do servisu.

Zdroj: Sonos  

Určitě si přečtěte

Články odjinud