Sony BRAVIA Theatre HTP-BD2RSF

21. září 2007

Sony BRAVIA Theatre HTP-BD2RSF: zážitek opravdového kina Blu-ray Disku™ s prostorovým zvukem a kvalitním obrazem ve vysokém rozlišení

 • Šestikanálový HD systém „vše v jednom“ se zvukem i obrazem ve vynikající kvalitě Blu-ray Disku™
 • Technologie BRAVIA Theatre Sync pro přehrávání na televizorech BRAVIA po stisknutí jediného tlačítka
 • Funkce Digital Cinema Auto Calibration pro rychlé a jednoduché automatické nastavení vícekanálového prostorového zvuku
 • Zdarma trilogie Spider-Man™ v HD na Blu-ray Disku™

Klepněte pro větší obrázek

Společnost Sony přichází na trh s „domácím kinem v jediné krabici“, které nabízí vše potřebné pro skvělou domácí zábavu v jedné snadno použitelné sadě. Nyní je tento koncept ještě zdokonalen: BRAVIA Theatre HTP-BD2RSF je Sony prvním systémem pro Blu-ray Disky™. Skládá se z přehrávače Blu-ray Disků™, vícekanálového digitálního receiveru a sady prvotřídních reproduktorů.

Blu-ray Disk™: zážitek domácího kina v rozlišení Full HD

Blu-ray Disk™ nabízí vysokou kvalitu obrazu i zvuku, která se vyrovná i zážitkům z kina. Srdcem nového systému je přehrávač Sony BDP-S300,který dokáže přehrát jak nové disky s vysokým rozlišením HD, tak tituly na stávajících DVD a CD.

Tento štíhlý přehrávač dokáže na vhodných obrazovkách (např. nejnovějších modelech Sony BRAVIA) přehrávat video v rozlišení Full HD 1080p a nabízí také přehrávání s frekvencí 24 snímků/sekundu. Tato funkce - 24p True Cinema - umožňuje divákům sledovat film v původním formátu, jak jej viděl režisér, při 24 obrázcích za sekundu zbavený veškerého zrychlování nebo trhanosti, které vznikají u předchozích technologií. Přehrávač dokonce umí převést stávající DVD na rozlišení 1080p tak, aby jejich obraz na televizorech Full HD BRAVIA vypadal co nejlépe!

K dokonalému prostorovému zvukovému zážitku slouží u HTP-BD2RSF také zabudovaný dekodér Dolby Digital Plus.

Úchvatný prostorový zvuk – užijte si filmy opravdu naplno

Přehrávač Blu-ray Disků™ výborně doplňuje domácí kino Sony HT-SF2000, které se skládá z receiveru s 32bitovým plně digitálním zesilovačem S-Master s celkovým výkonem 1000 W a sady reproduktorů zkonstruovaných pro dokonalý zvuk veškeré vaší zábavy.

Zesilovač přebírá dekódovaný zvuk z přehrávače BDP-S300 ve formátu HD Linear PCM a vytváří úchvatný prostorový zvukový výkon, kterýdůstojně doplňuje obrazovou kvalitu Blu-ray Disků™.

Reproduktory: skvělý zvuk a stylový design

Reproduktory systému HTP-BD2RSF mají výškově polohovatelné stojany, a tak si je můžete nastavit přesně podle obrazovky vašeho televizoru BRAVIA. Lze je také namontovat na stěnu. Sada se skládá z vyhrazených dvoucestných předních reproduktorů, středového reproduktoru a prostorových reproduktorů, které doplňuje kompaktní, ale výkonný subwoofer.

Ovládání celého systému pomocí jediného tlačítka

Systém HTP-BD2RSF je vybaven propojením HDMI™ (3x vstup, 1x výstup), které umožňuje napájení celého systému přes televizor BRAVIA. Funkce BRAVIA Theatre Sync zajišťuje ovládání celého systému Sony stisknutím opravdu jednoho jediného tlačítka.

Stisknete-li například tlačítko „play“ na dálkovém ovladači přehrávače, celý systém i televizor se zapne, nastaví se správný vstup a spustí se přehrávání filmu.

Výsledkem je příjemný komfort - už nemusíte hledat ten správný ovladač a už nikdy nebudete ke svému systému potřebovat několik dálkových ovladačů – vystačíte s jediným.

Funkce Digital Cinema Auto Calibration

Každá místnost má své vlastní akustické vlastnosti a zvukoví nadšenci někdy tráví hodiny přemísťováním reproduktorů, nastavováním úrovní a nejrůznějších možných charakteristik, aby dosáhli co nejlepšího prostorového zvuku. Pokud chcete vše nastavit rychle a přesně, systém HTP-BD2RSF je určen přesně pro vás. Vše provede automaticky – stačí jediné tlačítko! Technologie Sony Digital Cinema Auto Calibration je uznávaná jako jedna z nejrychlejších a nejpřesnějších systémů svého druhu.

Jak na to? K receiveru jednoduše připojte dodaný mikrofon, umístěte jej tam, kde byste normálně seděli a stiskněte tlačítko. Systém provede krátkou sérii testů, analyzuje výsledky a vypočítá ideální hlasitost, prodlevu a frekvenci pro vaše reproduktory. To je vše – systém je připraven zaplnit vaši místnost úžasným prostorovým zvukem bez ohledu na její velikost a tvar.

Sony DIGITAL MEDIA PORT – připojení přenosných hudebních přehrávačů i vašeho počítače

Většina z nás si své oblíbené skladby nosí s sebou, ať už v MP3 přehrávači nebo mobilním telefonu s MP3 (např. Sony Ericsson WALKMAN®). Systém HTP-BD2RSF dokáže velmi jednoduše přehrávat hudbu z těchto zařízení, nebo ji dokonce bezdrátově „streamovat“ z vašeho počítače.

Jako volitelné doplňky jsou v nabídce dva adaptéry pro MP3 přehrávače včetně Network WALKMANU®. Pokud ale dáváte přednost bezdrátovému propojení, můžete si vybrat TDM-BT1 pro „streamování“ hudby přes Bluetooth ze zařízení, jako jsou hudební telefony kompatibilní s A2DP, nebo TDM-NC1 pro připojení do své domácí Wi-Fi sítě a „streamování“ hudby z notebooku VAIO nebo jiných počítačů.

Systém navíc obsahuje i funkci Portable Audio Enhancer, která důmyslným zpracováním digitálního signálu dokáže rozšířit komprimovaný zvuk z přenosných přehrávačů.

Zdarma trilogie Spider-Man™ ve vysokém rozlišení HD

Jako důkaz, že se nabídka filmových titulů ve formátu Blu-ray od společnosti Sony Pictures Home Entertainment stále rozrůstá, si zákazníci, kteří si v Evropě zakoupí kterýkoli z přehrávačů, zdarma odnáší trilogii Spider-Man™ v HD na Blu-ray Disc™. Podmínkou je registrace produktu a vyplnění zákaznického dotazníku na internetu*. Trilogie Spider-Man™ v HD je společné vydání všech tří filmů na Blu-ray Disc™, které je exkluzivní sběratelskou verzí filmů Spider-Man™, Spider-Man™ 2a Spider-Man™ 3ve vysokém rozlišení.

Nový model Sony HTP-BD2RSF bude na českém trhu k dostání v listopadu 2007.

* Podmínky se mohou v jednotlivých zemích lišit. Nabídka neplatí pro Německo.

Sony HTP-BD2RSF – stručný souhrn

 • Celkový výkon 1000 W: 5x143 W plus 285 W na subwoofer, 32bitový plně digitální zesilovač S-Master zajišťující věrnou a křišťálově čistou reprodukci zvuku
 • Linear PCM pro nekomprimovanou kvalitu skutečného HD zvuku včetně dekódování audia v Dolby Digital Plus
 • Plné vysoké rozlišení (Full HD) 1080p a převzorkování standardních DVD na 1080p přes HDMI™ (3x vstup, 1x výstup)
 • Funkce 24p True Cinema pro promítání filmů přesně v té podobě, v jaké je režisér chtěl mít
 • Funkce BRAVIA Theatre Sync pro ovládání celého systému stisknutím jediného tlačítka
 • Systém reproduktorů, které dotvářejí ucelenou sadu domácího kina BRAVIA: montáž na zeď/postavení na zem (s výškovou stavitelností)
 • Funkce Digital Cinema Auto Calibration pro rychlé a dokonalé nastavení „jedním tlačítkem“
 • Sony DIGITAL MEDIA PORT pro připojení Network WALKMANU a přehrávačů iPod, Bluetooth zařízení a domácích Wi-Fi sítí, plus funkce Portable Audio Enhancer
 • Přehrává Blu-ray Disky™ / DVD / CD / AVC-HD / MP3 / JPEG
 • Zdarma trilogie Spider-Man™ v HD na Blu-ray Disku™

Témata článku: Tiskové zprávy

22 nejlepších erotických thrillerů. Kde je najdete online?

22 nejlepších erotických thrillerů. Kde je najdete online?

V žáru vášně, Osudová přitažlivost, Základní instinkt, Ďábelská svůdkyně, Nebezpečné hry, Dvojitý milenec. Exkurze do historie subžánru erotických thrillerů, v němž se napětí mísí se vzrušením.

Marek Čech
Filmy, které musíte vidět
Proč si předplatit Netflix? Třeba kvůli těmto seriálům. Všechny mají dabing nebo české titulky

Proč si předplatit Netflix? Třeba kvůli těmto seriálům. Všechny mají dabing nebo české titulky

Na Netflixu jsme vybrali nejlepší seriály, které mají české titulky a často i dabing. Vycházeli jsme z hodnocení na filmových webech a přidali i trochu svého vlastního vkusu. Naprostou většinu seriálu nikde jinde než na Netflixu nenajdete.

Jaromír Puk
Proč si předplatit?
Nejvíc sexy holky ve filmech: 60 nejslavnějších erotických symbolů

Nejvíc sexy holky ve filmech: 60 nejslavnějších erotických symbolů

Krásné ženy jsou pro mnohé erotické a sex symboly. Vybrali jsme ty nejslavnější z několika desetiletí filmové a seriálové tvorby. Najdete zde nejen fotografie, ale také název díla, které herečku proslavilo.

Marek Čech
Filmy a seriály
25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

Filmové parodie jsou divácky velmi vděčné a mezi filmaři oblíbené. Tvůrci v nich mohou totiž zcela beztrestně vykrádat cizí díla a v jejich nápodobě popustit uzdu své fantazii. Vybrali jsme nejlepší zahraniční i české parodie.

Marek Čech
Filmy, které musíte vidět
Vybrali jsme 16 špičkových televizorů. Na Vánoce ty nejlepší z nejlepších

Vybrali jsme 16 špičkových televizorů. Na Vánoce ty nejlepší z nejlepších

I když ceny televizorů klesají a ani velké úhlopříčky už nejsou drahé, stále má smysl připlatit si za prémiové televizory. Vybrali jsme ty nejlepší, které vás překvapí kvalitním podáním obrazu i pokročilými funkcemi.

Jaromír Puk
Televizory
Nový hit. Tahle appka vám udělá profilovku jako od pouličního ilustrátora

Nový hit. Tahle appka vám udělá profilovku jako od pouličního ilustrátora

** Aplikace NewProfilePic se na Androidu stala hitem ** Můžete si v ní vytvořit profesionálně vypadající profilovky ** Pozor ale na agresivní cenovou politiku za Pro verzi

Martin Chroust
FotografieUmělá inteligenceMobilní aplikace
30 nejlepších filmů o druhé světové válce. Pianista, Stalingrad, Ponorka i Hanebný pancharti

30 nejlepších filmů o druhé světové válce. Pianista, Stalingrad, Ponorka i Hanebný pancharti

Nejdelší den, Tucet špinavců, Generál Patton, Sophiina volba, Jdi a dívej se, Zachraňte vojína Ryana nebo Černá kniha. Nejlepší filmy s tématikou druhé světové války.

Marek ČechJaromír Puk
Filmy, které musíte vidět
Nejlepší filmy na Netflixu v roce 2021. Všechny mají český dabing nebo titulky

Nejlepší filmy na Netflixu v roce 2021. Všechny mají český dabing nebo titulky

Tyto filmy byly v roce 2021 na českém Netflixu nejoblíbenější. Nerozlišujeme žánr, stáří ani hodnocení na filmových webech. Jde o oblíbenost, kterou sleduje web FlixPatrol a počítá z ní souhrnné žebříčky.

Ondřej Králík
Netflix
Šedý trh s předplatným se vymyká kontrole. Spotify, Netflix nebo Disney+ můžete mít doslova za pár korun

Šedý trh s předplatným se vymyká kontrole. Spotify, Netflix nebo Disney+ můžete mít doslova za pár korun

** Sdílení účtů mezi kamarády je jen začátek ** Dnes letí nákupy předplatných v Indii nebo na Aliexpressu ** Superlevné „netflixy“ ale mohou nakonec spíš škodit

Lukáš Václavík
PředplatnéNetflixSpotify
Zaujala vás Hra o trůny (Game of Thrones)? Potom se vám budou líbit i tyto seriály

Zaujala vás Hra o trůny (Game of Thrones)? Potom se vám budou líbit i tyto seriály

Hra o trůny (Game of Thrones) je legendární seriál televize HBO. Od roku 2011 v osmi sezónách popisoval boj šlechtických rodů o vládu a moc. Hra o Trůny sice skončila, ale tady jsou další seriály podobného charakteru, které by se vám mohly líbit.

Ondřej Králík
Filmy, které musíte vidět
40 ženských sex symbolů 21. století

40 ženských sex symbolů 21. století

Tyto filmy a jejich hvězdy, které se nestyděly, máme ještě v živé paměti. Oproti minulým dekádám se filmaři nebáli otevírat dosud tabuizovaná témata.

Marek Čech
Filmy a seriály
Netflix a 30 nejoblíbenějších filmů a seriálů v prosinci 2022: Enola a Wednesday, 1899 … ale i Koruna a nějaká romantika

Netflix a 30 nejoblíbenějších filmů a seriálů v prosinci 2022: Enola a Wednesday, 1899 … ale i Koruna a nějaká romantika

Tyto filmy a seriály jsou teď na českém Netflixu nejoblíbenější. Nerozlišujeme žánr, stáří ani hodnocení na filmových webech. Jde o souhrnnou oblíbenost za poslední týdny, kterou zjišťuje web FlixPatrol.

Ondřej Králík
Netflix
Nejpirátěnější filmy: Co se teď nejvíc stahuje (aktualizace prosinec 2022)

Nejpirátěnější filmy: Co se teď nejvíc stahuje (aktualizace prosinec 2022)

Vzali jsme týdenní přehledy nejstahovanějších filmů, které se objevují na torrentech, a spojili je do jednoho žebříčku. Tohle jsou aktuálně filmy, o které je na světě největší zájem, které se nejvíc pirátí.

Ondřej Králík
Filmy a seriály
30 největších sex symbolů šedesátých let. To byl panečku styl!

30 největších sex symbolů šedesátých let. To byl panečku styl!

Éra sexuálního uvolnění 60. let se projevila i ve filmu a stvořila takové sex symboly, jako jsou Raquel Welch, Claudia Cardinale nebo Catherine Deneuve. První Češka se svlékla pro Playboy. Znáte její jméno?

Marek Čech
Filmy a seriály