Moun Movies (Vilém Závodný)
7. května • 12:52

Tak to jsem zvědavý, jestli to posílí vydávání disků u nás nebo naopak přestanou úplně. Doposud Sony sice nevydavalo u nás, ale vždy nás dabing přidalo v některé jiné zemi. Doufám, že tomu tak bude i nadále.
My v Moun Movies to pečlivě sledujeme a každý disk se snažíme hned přidávat do aplikace https://app.mounmovies.com... 👍

Sislik
6. května • 10:04

Nabidka Paramount v CZ je otresna, jsem si kvuli tomu i mailoval se SkyShowtime, jestli by tam nepridali nejaky porady, co jsou v USA a ze mi staci, tak jak jsou (tj. nezajima mi dubbing ani titulky) a prej ne :DTakze kdyby to koupilo Sony, tak by byla aspon sance, ze se to zlepsi... nebo taky zhorsi :D

Vladce vesmiru
6. května • 15:30

To by bylo dobré skoro u všech streamovacích služeb, aby tam bylo to co v USA. Nebo by i pro začátek stačilo, aby k těm hromadám seriálů, kde je jedna série, doplnili i ty ostatní.

maui
6. května • 17:34

Mne to zatial staci, ale ostatni ludia presne tento nedostatok riesia cez VPN.

Vladce vesmiru
7. května • 9:33

Smutné je, že audiovizuální producenti a zástupci profesních AV sdružení si na konci loňského roku v europarlamentu prolobovali, že audiovizuální služby (vč. streamingu) budou vyňaty z EU práva, které na jednotném trhu EU vyžaduje omezení geoblokace, takže pořád budeme zákazníci druhé až třetí kategorie.
Když čtu hlášky jako "Territorial exclusivity and the practice of geoblocking are not a limiting factor but rather an enabler for strong audiovisual production, supply and offers across the European Union" tak se mi chce křičet.

Určitě si přečtěte

Články odjinud