6
Fotogalerie

Sony HT-AX7 – elegantní přenosné domácí kino

Sony uvedlo na trh zajímavý Bluetooth reproduktor, který má sloužit jako přenosné domácí kino. Prostorový zvuk má podle výrobce na starosti 360 Spatial Sound Mapping a rozhodně se jedná o zajímavou koncepci.

Image 4.pngImage 3.png

Na první pohled byste těžko tipovali, že se jedná o prostorový Bluetooth reproduktor – na oválné základně jsou posazeny dva samostatné satelity, které můžete umístit podle libosti a bezdrátově komunikují s hlavní jednotkou.

Ta je osazena dvojicí oválných měničů na jedné straně a dvojicí pasivních zářičů na bocích. oddělitelné satelity jsou pak osazeny po jednom měniči. Celková hmotnost je 2 kg, přičemž centrální jednotka váží 1,4 kg. Výdrž baterie by měla být 30 hodin.

Image 6.pngThis-3-in-1-Bluetooth-speaker-hides-two-small-speakers-to-create.jpg

Bluetooth je osazeno ve verzi 5.2 a podporuje kodeky SBC a AAC, k dispozici bude i několik zvukových režimů pro optimální reprodukci v různých podmínkách.

Z pohledu zpracování se i v tomto případě drží Sony odpovědného přístupu a používá z velké míry recyklované materiály. Ovládání reproduktoru je dostupné na horní straně a jak je vidět na obrázcích, je vedle tlačítek pro nastavení hlasitosti a přehrávání k dispozici i režim handsfree pro snadné telefonování. 

8C8KdNH8EdSnuAC8j4hcNh.jpgImage 5.png

Sony HT-AX7 by se měl na trhu objevit v průběhu srpna, doporučená cena pro evropský trh byla stanovena na 550 EUR.

Určitě si přečtěte

Články odjinud