Sony má Bravia Core – k XR televizorům přidá filmy ve špičkové 4K HDR kvalitě

Sony má Bravia Core – k XR televizorům přidá filmy ve špičkové 4K HDR kvalitě

Možná si někdo z vás bude pamatovat doby prvních DVD přehrávačů, kdy jste k nim dostali i několik DVD filmů. Sony oprášila tuto nabídku ve značně modernizované podobě.

Letos spustí službu Bravia Core - streamovací on-line službu s nabídkou více než třístovky filmů ve špičkové 4K HDR a IMAX Enhanced s datovým tokem až 80 Mb/s, tedy v kvalitě filmů na UHD Blu-ray discích. Tj. daleko vyšší, než nabízí třeba Netflix (ten má 17,2 Mb/s max). Filmy mají být nabídnout obraz 4K HDR10, co se zvuku týče, tak má být dle dostupných informací v DTS Digital 5.1.

2.JPG

A co víc, několik těchto filmů dostanete zdarma k novým televizorům řady XR, kterou začne prodávat v roce 2021. Podle modelu dostanete poukaz na libovolných 5 nebo 10 filmů z této nabídky. V nabídce je více než 100 titulů od filmového studia Sony, mimo jiné Spiderman: Daleko od domova, Jumanji: Vítejte v džungli!, Resident Evil, Venom, či Bloodshot. Přes 50 filmů má být v kvalitě IMAX Enhanced. Součástí má být také přístup k bonusovému materiálu. 

Bravia Core má být dostupné ve více než 50 zemích, samozřejmě také v ČR. Jak jsme zmínili v úvodu, filmy budou mít k dispozici nový majitelé nových televizorů řady XR, které letos Sony uvede na trh.

Zdroj: Sony

Určitě si přečtěte

Články odjinud