Markéta
19. června 2020 • 12:33

Jak vybrat kvalitní bezdrátová sluchátka, která se budou hodit i na běhání a jiné sporty?

Filip
20. června 2020 • 20:20

Koupil jsem si kvalitní ergonomická bezdrátová sluchátka, která perfektně drží v uchu. Nabíjí se v pouzdru, a vydrží hrát velice dlouho. Překvapený jsem byl hlavně z kvality a čistoty zvuku.

Markéta
23. června 2020 • 9:36

Kolik jste za ně zaplatil? jak dlouho vydrží hrát?

Filip
25. června 2020 • 0:01

Bezdrátová sluchátka jsem si pořídil za necelé 3 tisíce z internetového obchodu milica .cz, kde můžete koupit velice kvalitní elektroniku. Vydrží až 60 hodin, dobíjíte je v pouzdře, ve kterém můžete sluchátka i pohodlně přenášet.

lacola
2. června 2017 • 12:16

Vlastním téměř všechny modely které se v této řadě vyráběly (NWZ-W262 / NWZ-W273S / NWZ-WS613). Co se týče zvuku, jsou na tom všechny stejně: dobrá výdrž, obstojná kvalita reprodukce, ne příliš výrazné basy. Co se týče ovládání, tak tlačítka měl nejlepší paradoxně nejstaší model. Ten měl výhodu i v tom, že nepotřeboval žádnou kolébku k nabíjení nebo pro přenos hudby. Prostě jste připojili mikro USB kabel a jelo se. Kabel je všude, ale kolébku musíte tahat s sebou když jedete na víkend ryč. Tento model nemá vestavěné mikrofonky (má je až nástupce NWZ-WS623), takže se nedá nastavit pro p5enos okolních zvuků pro zvýšení bezpečnosti např. při jízdě na kole.

Paxxex
8. srpna 2016 • 12:13

S muzikou plavu již několik let, ale mám vodní přehrávač a k němu připojená klasická vodní sluchátka za ucho (Arena). Tady bych se bála několika problémů.
- Bezdrátový přenos - v bazénu v podstatě nepoužitelný, ale tuto nevýhodu eliminuje vestavný přehrávač.
- Hlasitost - nezdá se to, ale ve vodě je vcelku kravál. Pokud autor článku zmiňuje, že hlasitost s vodními nástavci je v městském provozu slabší, ve vodě to bude možná problém.
- Uchycení za uši - sluchátka jsou poměrně masivní, pokud zrovna neplavete styl paní radové, bála bych se, že je bude voda strhávat z uší (vyřešila by to asi čepice, ale já s ní neplavu ráda).
- Výměna nástavců - souhlas s autorem. V mé mp3 jen vyměním sluchátka.
- Displej - hraje mi směska, občas mám potřebu kouknout, kdo a co mi hraje. :)
- Cena :-(Ale jinak musím říct, že plavání s muzikou je prostě úžasné.

Lool
11. srpna 2016 • 1:42

Mam starsi model (nwz 273s) a cca po pul roce plavani mi prestaly drzet v usich (asi to nezvlada material spuntu). Budu reklamovat, ale asi se to bude opakovat. Paxxex: jaky prehravac pouzivate?

Paxxex
13. srpna 2016 • 21:30

Přesně toho bych se bála, přijdou mi za ušima takové fórové.Mám tento model: http://www.arenawaterinstinct.com/en_cz/waterproof-music-pl... ...
a naprostá spokojenost, jen rádio je pod vodou zcela bez šance. Přehrávač mám v plavkách, sluchátka se ani nehnou.

Lool
23. srpna 2016 • 22:24

Diky za tip. Do plavek je nedam, ale vzadu na brylich by to mohlo fungovat.

Tomáš
8. srpna 2016 • 9:26

..k nefunkčnosti prostenu ve vodě....
ono to bude souviset s vlnovou délkou komunikace BT,
je blízko rezonance vody a tudíž s tak nízkým výkonem se B prostě ve vodě
prostě ztratí... :-D
(vůbec ve vodě je rádiová komunikace obecně slabší, možná v destilce(nevodivé) ne tolik)
;-)

Určitě si přečtěte

Články odjinud