5
Fotogalerie

Sony PULSE 3D: nová bezdrátová herní sluchátka s 3D zvukem pro konzoli PS5

Spolu s novou herní konzolí PS5 japonská firma také začne prodávat i další příslušenství. Zajímavá mohou být zejména nový herní sluchátka Sony PULSE 3D. Co se svých vlastností, tak mají s novou herní konzolí PS5 nabídnou zejména 3D zvuk, ten má zajisti technologie Tempest 3D AudioTech.

1231341.jpg

Design sluchátek je vyladěný k nové herní konzoli, ovšem není to jen o vzhledu. Sluchátka mají samozřejmě také dva vestavěné mikrofon pro komunikaci se spoluhráči, zajímavostí je speciální tlačítko,  kterým si můžete ověřit, jak vás ostatní slyší. Přímo na sluchátkách je samozřejmě i tlačítko pro okamžité utlumení mikrofonu, nastavení hlasitosti je samozřejmostí. 

Bezdrátová sluchátka PULSE 3D mají na jedno nabití vydržet zhruba 12 hodin provozu, nechybí však ani možnost připojit odnímatelný kabel s konektorem jack 3,5mm. Ke konzoli se sluchátka připojují přes dodávaný bezdrátový USB adaptér, ten je kompatibilní i s PS4 a počítači s Windows či macOS. Sluchátka tak nejsou omezena pouze na PS5 ale lze je využít i pro běžné PC. 

Novinka Sony PULSE 3D se začne prodávat 19. listopadu 2020,
oficiální cena je 2 690 Kč, nebo 99 Euro. 

Zdroj: Sony

Určitě si přečtěte

Články odjinud