12
Fotogalerie

Sony V83D a V73D: dva nové výkonné párty systémy se světelnými efekty

Velké veřejné zábavy jsou kvůli koronaviru omezovány, tak co si uspořádat vlastní, soukromou? Nové modely MHC-V83D a MHC-V73D patří do rodiny  výkonných zvukových systémů.

V83D a V73D mají čtyři výškové reproduktory vpředu a vzadu, mají rozšiřovat zvukové pole směrem nahoru. Zvuk středního pásma se šíří z přední i zadní strany a Sony slibuje silný, sytý zvuk s jasnými vokály, které potěší každého, kdo rád chodí na party.

Hudba a světlo kolem vás

Systém nabízí tzv. 360° Party sound, který zajišťuje kombinace předních a zadních výškových reproduktorů, středového reproduktoru, basového reproduktoru a reproduktoru JET BASS BOOSTER. Novými nakloněnými středovými reproduktory je však vybaven pouze model MHC-V83D.

Podobně nechybí systém 360° Party lights – ten má zaručit světla zářící do všech stran. Reproduktory vysílají vlny tmavě modrého, světle modrého a zeleného světla s pestrobarevnými pruhy, které mají navodit atmosféru nočního klubu díky dynamickému pohybu světel. Nechybí ani tmavě modře osvětlený basový a středový měnič. Naopak klidnější atmosféru má navodit režim ‚Ambient Light", kdy nízkou hladinou osvětlení doplní pomalejší a relaxační animace světla.

Nesmí samozřejmě chybět ani dva mikrofonní vstupy pro kareoke, kdy funkce Microphone Echo mísí vokály s hudbou na pozadí. Pokud je vám to málo, tak je zde také kytarový vstup, systém lze tak využít jako kytarový zesilovač, jsou zde tři režimy – Clean“ pro čistý zvuk, „Overdrive“ pro zkreslený zvuk kytary a „Bass“ pro basovou kytaru. 

MHC_v73D_02.jpg

Vestavěný CD/DVD přehrávač lze přes HDMI výstup připojit k televizoru nebo projektoru. Bluetooth (s kodeky LDAC, či AAC) pro streamování hudby je samozřejmostí, stejně jako NFC pro rychlé párování. USB vstup je samozřejmostí, míně již vestavěný FM tuner, či digitální DAB+ tuner.

Pro ovládání slouží doteková horní panel, přidejte ovládání gesty, aplikace Fiestable zase umožní hostům vytváření seznamu skladeb, ale také hodnocení pěveckých výkonů u kareoke. A až to všechno skončí, tak oceníte kolečka, které usnadní dopravu. 

MHC-V83D se má prodávat za cenu přibližně 18 000 Kč, systém MHC-V73D má oficiální cenu 15 990 Kč, prodávat se mají od od října 2020.

Zdroj: TS

Určitě si přečtěte

Články odjinud