Sony WF-1000XM4: unikly první fotografie a informace o nových True Wireless sluchátkách

1. června 2021
TWEET SDÍLET

Německý web winfuture.de zveřejnil první relevantní informace a fotografie dlouho očekávané novinky, sluchátek Sony WF-1000XM4. Ty nahradí výborný a oblíbený stávající prémiový TWS model Sony WF-1000XM3, který už budena trhu dva roky, což je v oblasti ve velmi populární kategorii zcela bezdrátových sluchátek celá věčnost.

Klepněte pro větší obrázek

Informace v podstatě potvrzují kusé informace o dohady. Zcela jisté je, že design bude přepracovaný. Nový model Sony WF-1000XM4 mít výdrž 8 hodin s aktivním potlačením hluku, při vypnutém ANC má být výdrž dokonce 12 hodin. Pouzdro by mělo dostat bezdrátové nabíjení, USB-C samozřejmě zůstane. Spolu s pouzdrem mají mít sluchátka výdrž 24 hodin v režimu ANC a 36 hodin bez ANC.

Klepněte pro větší obrázek

O samotné potlačení hluku se má postarat nový procesor Sony V1, má být efektivnější a účinnější v celém rozsahu. Dohaduje se, že dostanou Bluetooth 5.2 a ke kodekům přibude LDAC a podpora Hi-Res audia. Důležité je, že sluchátka také dostanou odolnost proti vodě a potu, a to IPX4, stávající model certifikaci nemá. 

Klepněte pro větší obrázek

Informace o ceně sluchátek je venku také, mají oficiálně stát 279,90 euro, což je 7 100 Kč. Stávající výborný model XM3 se nyní dá koupit za 3 990 Kč.

Zdroj: winfuture.de

Témata článku: Bezdrátová sluchátka, ANC, Sony, True Wireless, Bezdrátová sluchátka na Heureka.cz