14
Fotogalerie

Sony WH-1000XM4 Silent White: výroční limitovaná bílá edice prémiových BT sluchátek

V rámci připomenutí 75. výročí založení firmy japonská Sony uvede limitovanou edici svých špičkových Bluetooth sluchátek s aktivním potlačením hluku – ponesou označení Sony WH-1000XM4 Silent White. Sony bylo založeno 7. květně 1946, s tímto datem se má také krýt začátek prodeje těchto sluchátek.

Kromě bílé barvy mají mít mušle sluchátka také luxusní perleťovou úpravu povrchu, i zbytek sluchátek bude mít samozřejmě bílé provedení, zachovány jsou zlaté prvky. Kabely a příslušenství bude také v odpovídajícím bílém provedení. 

Sluchátka Sony WH-1000XM4 představují aktuální špičku mezi prémiovými Bluetooth sluchátek s ANC, a to jak po stránce výborného zvuku, vynikajícího potlačení hluku, tak komfortu. Co se výbavy a vlastností týče, tak odpovídají aktuálnímu černému a světlému provedení – 30 hodin výdrž, detekce nasazení, funkce Speak to Chat a dalšího. Podrobně se ostatně o tom rozepisuji v naší recenzi. 

Limitovaná edice Silent White bude stát samozřejmě více, než standardní verze sluchátek, oficiální cena této bělostné varianty je 459 Euro (což je aktuálně 11 900 Kč). 

Určitě si přečtěte

Články odjinud