15
Fotogalerie

Sony WH-1000XM4: uniklé video prozrazuje všechny hlavní vlastnosti nových sluchátek

Nástupce prémiových bezdrátových sluchátek Sony WH-1000XM3 se čeká už od začátku roku. Původní zvěsti říkaly, že premiéru budou mít na CESu 2020, pak mluvilo o jaře, následovně o létě, nicméně vhledem k rostoucímu množství různých fotografií a informací se dá říct, že nástupce je skutečně za dveřmi. Nejnověji příchod nového modelu Sony WH-1000XM4 potvrzuje uniklé oficiální promo video od Sony, které zveřejnil web Sparrows New.

Dosavadní třetí generace (XM3) stále platí za famózní sluchátka s aktivním potlačením hluku, která uspokojí i ty nejnáročnější, nicméně konkurence nelení přichází s novými modely a funkcemi. 

V promo videu zazní přehled všech hlavních vlastností a funkcí, které můžeme očekávat. Patří mezi ně aktivní potlačení hluku s vylepšeným audioprocesorem, nové hlasové ovládání, 30 hodinová výdrž baterie, ale také "chytřejší" aktivní potlačení hluku.

sony-wh-1000xm4-620x440.jpg

Dočkat bychom se měli nového "upscalingu" zvuku Sony DSEE Extreme, to má zaručit "real time audio upscaling podle žárnu hudby a nástrojů". Sluchátka by měla mít detekci nasazení na hlavě, přičemž po sejmutí automaticky pozastaví přehrávání hudby. Podobně slibují funkci "Speak-to-chat", kdy sluchátka rozeznají váš hlas, když na někoho promluvíte a automaticky přeruší přehrávání hudby, dokud budete mluvit. 

Zmíněna je také funkce Adaptive Sound Control, což je funkce, která dokáže upravit potlačení hluku dle prostředí a okolního hluku. 40 mm měniče by měly zůstat, XM4 budou určitě podporovat formát zvuku 360 Reality Audio od Sony, stejně tak vynikající Bluetooth kodek LDAC od Sony. Počítá se také s funkcí Multipoint, kdy sluchátka můžete připojit ke dvěma zařízením najednou.

Zdroj: sparrowsnews.comwww.zhihu.com

Určitě si přečtěte

Články odjinud