8
Fotogalerie

Soundbar Denon DHT-S217 za dostupnou cenu nabídne Dolby Atmos. Má dva integrované subwoofery

Do kategorie cenově dostupnějších soundbarů míří novinka – Denon DHT-S217. Potěší zejména ty, kdo by rádi rozumný soundbar bez externího suwooferu, ale nechtějí zase něco malého a vyloženě kompaktního.

Novinka nabídne konfiguraci 2.0, kdy o basy se stará dvojice 75mm měničů hrajících dolů, výrobce výrobce tak udává, že soundbar má dva integrované subwoofery. Dále je jednotka osazena dvojicí 1" výškovým měničů, ty středové pak mají rozměry 90mm x 40mm. Celkem se o zvuk stará šest měničů. 

Co se zvukových formátů týče, tak podporován je také prostorový 3D zvuk Dolby Atmos, zde ve své virtuální variantě. Nechybí ani podpora formátů Dolby TrueHD, Dolby Digital Plus, či PCM. O patřičné propojení s novými televizory se stará HDMI eARC konektor, pro ty starší je zde ještě jeden HDMI vstup.

Nechybí ani optický digitální vstup a analogový vstup (3,5mm jack). Pokud byste chtěli v budoucnu posílit basy, k dispozici je i výstup na připojení libovolného externího aktivního subwooferu. Možnost streamování hudby bezdrátově přes Bluetooth je v dnešní době už samozřejmostí.

dht-s217_1220x780-8.jpg
 Subwoofer zde zastupují dva basové 75mm měniče mířící dolů

Kromě Dolby Atmos soundbar nabídne čtyři zvukové režimy (Movie, Night, Music a Pure), a také zvýraznění dialogů dokonce ve třech nastavitelných úrovních, což se může hodit zejména večer při sledování filmů.


Nejoblíbenější soundbary

TCL TS6100
TCL TS6100
nabízí 1 obchod za cenu 1 990 Kč
Srovnat ceny
Creative Stage 2.1
Creative Stage 2.1
nabízí 41 obchodů za ceny od 1 977 Kč
Srovnat ceny

Soundbar má rozměry 890 x 120 x 67 mm a hmotnost 3,6 kg, prodávat se má v černé barvě. Stejně jako mnoho jiných soundbarů lze i tento připevnit na stěnu nebo umístit na stolek před televizor. 

DHT-S217 má oficiální cenu 269 Euro, což odpovídá zhruba ceně 6 500 Kč, prodej má začít příští měsíc. 

Zdroj: Denon

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Určitě si přečtěte

Články odjinud