11
Fotogalerie

SoundMagic TWS50: nové True Wireless špunty budu nejen dostupné, ale i skvěle vybavené

Sluchátka SoundMagic se pravidelně objevují v našich tipech na nákup, bodují v v dostupné cenové kategorii, neboť SoundMagic nabízí dobrou konstrukci, zvuk, odolnost a přitom má rozumné ceny. Novinka, True Wireless špunty SoundMagic TWS50, se zařadí přesně do této kategorie.

Zcela bezdrátová sluchátka SoundMagic TWS50 jsou osazeny čipem Realktek, který podporuje AAC a SBC, Bluetooth je ve verzi 5.0, přičemž podporuje bezztrátovou kompresi zvuku. Umožňují použití v páru, nebo pouze jedno sluchátko - pravé, nebo levé. Ovládání je dotekové, TWS50 podporují hlasové asistenty Siri a Google. Měniče mají průměr 6 mm, udávaný frekvenční rozsah je 20 Hz až 20 000 Hz.

Na jedno nabití sluchátka vydrží 7 hodin poslechu hudby (nebo 6 hodin telefonního hovoru), pouzdro nabídne energii na celkem 30 hodin. Potěší nejen rozumná velikost pouzdra, ale také integrovaný digitální ukazatel přesného stavu dobití pouzdra, což na trhu prakticky nikdo nemá (dobíjí se přes mikro USB). Dobíjení je automatické. Sportovněji orientovaní jedinci ocení odolnost dle IPX7, což znamená nejen déšť a pot, ale také nesou ponoření do vody, čímž se řadí mezi nejodolnější TW na trhu. 

Oficiální cena je 69 USD, což by mohlo znamenat cenu v ČR do 2 000 Kč.  

Zdroj: SoundMagic

Určitě si přečtěte

Články odjinud