11
Fotogalerie

SoundPeats Truengine 2: dvouměničová True Wireless sluchátka s aptX i AAC

True Wireless (zcela bezdrátových) sluchátek je na výběr už hodně, a tak se výrobci (zvláště ti neznámí) snaží odlišit a nabídnout něco méně obvyklého. 

Do této kategorie patří SoundPeats Truengine 2,  dvou pásmová True Wireless sluchátka. Jsou osazena dvojicí dynamický měničů, jeden měnič vyroben z organické tkaniny (hraje středy a basy), zatímco druhý je kompozitní s berylliovou vrstvou (hraje výšky). 

8-2.jpg

Kromě toho jsou osazena čipem Qualcomm QCC3020 s Bluetooth 5.0, a vhledem k výrobci je kromě standardního AAC a SBC k dispozici i aptX kodek. Sluchátka samotná plní IPX5, jsou tedy odolná proti vodě a vzhledem k silikonovým fixačním háčkům do ucha je jasné, že jsou vhodné jak pro běžné nošení, tak pro sport.

Ovládání je dotekové, obě sluchátka se připojují přímo (není tedy jedno master, druhé slave). Baterie má výdrž 7 hodin na jedno nabití + pouzdro přidává další 23 hodin, dostanete se tedy na celkových 30 hodin, nechybí ani bezdrátové nabíjení. Duální mikrofony mají zajistit srozumitelnost při hovorech.  

Cena sluchátek SoundPeats Truengine 2 v ČR je 1 990 Kč.

Určitě si přečtěte

Články odjinud