SoundPeats TrueWings: sportovní TW sluchátka s háčkem za ucho lze ponořit i do vody

12. července 2020
TWEET SDÍLET

Jestli jste sportovněji založení a hledáte True Wirelles sluchátka, tak jste asi zjistili, že odolných zcela bezdrátových sluchátek je hodně, nicméně takových, u kterých máte 100 % jistotu, že nespadnou je už daleko méně. 

SoundPeats TrueWings patří mezi velmi odolné modely, které plní IPX7. To znamená, že snesou dočasné ponoření (na 30 minut do hloubky 1 metr) a také jsou odolné proti tryskající vodě. V praxi v nich tedy můžete zmoknout, nevadí ani kýbl vody vylitý na hlavu, nebo sprcha. Další výhodou je, že jde o šputny, ale zároveň mají háček za ucho, takže zvládnou bez problémů i běh a dynamické pohyby.

Klepněte pro větší obrázek

Co se zvuku týče, tak jsou osazeny 13mm měniči (výrobce slibuje důrazné basy). O připojení se stará Bluetooth 5.0 a kodek AAC a SBC. Ovládání je dotekové na obou stranách. V porovnání se současnými novinkami na první pohled asi jedinou výraznější slabinou může být výdrž, která je 4 hodny – běžné je spíše 5 a více hodin. Pro běžné cvičení a běhání to bohatě stačí, na dlouhé výlety to ale už není. Pouzdro samotné pak dá energii na dalších 18 hodin, dobíjí se přes USB-C.

Sluchátka SoundPeats TrueWings se prodávají za 1 690 Kč.

Zdroj: Audigo.cz

Témata článku: Bezdrátová sluchátka, Novinky, Bluetooth, True Wireless

Určitě si přečtěte

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

Kim Basinger, Kathleen Turner, Melanie Griffith, Bo Derek, Nastassja Kinski, Phoebe Cates, Rebecca De Mornay, Valérie Kaprisky, Sophie Marceau, Francesca Dellera, Isabelle Adjani a jejich smyslné scény ve filmech.

Marek Čech

40 sex symbolů italského filmu

40 sex symbolů italského filmu

Sophia Loren, Claudia Cardinale, Laura Antonelli, Ornella Muti nebo Monica Bellucci. Největší hvězdy italského filmu poodhalují závoj své nevšední krásy.

Marek Čech

25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

Filmové parodie jsou divácky velmi vděčné a mezi filmaři oblíbené. Tvůrci v nich mohou totiž zcela beztrestně vykrádat cizí díla a v jejich nápodobě popustit uzdu své fantazii. Vybrali jsme nejlepší zahraniční i české parodie.

29 Jaromír Puk, Marek Čech

Jak levně připojit mobil v autě k napájení i reproduktorům

Jak levně připojit mobil v autě k napájení i reproduktorům

Jednoduché tipy na co se zaměřit a co vybrat, když chcete přehrávat hudbu z mobilu přes vaše autorádio.

34 Tomáš Holčík

30 největších sex symbolů šedesátých let

30 největších sex symbolů šedesátých let

Brigitte Bardot, Ursula Andress, Claudia Cardinale, Raquel Welch, Sophia Loren, Catherine Deneuve, Jane Fonda, Anita Ekberg, Britt Ekland, Sharon Tate. S šedesátými léty přichází éra sexuálního uvolnění ve společnosti i kinematografii.

Marek Čech