Špičková kvalita s novou řadou Panasonic OLED TV

Reklama 19. července 2021
TWEET SDÍLET
Špičková kvalita s novou řadou Panasonic OLED TV
Technologie mění celý svět a společnost Panasonic je nedílnou součástí této proměny. Na trh přichází nejvyšší řada Panasonic OLED TV, která je právem označovaná jako jedna z nejvyspělejších TV na trhu. Model JZ2000 je dostupný pro koncové zákazníky v České republice od června 2021.

See it all. Feel it all – nový TV zážitek

Panasonic patří mezi tradiční japonské výrobce elektroniky již od roku 1918. Díky novým televizorům zažijete prvotřídní filmové zážitky. Technologie Panasonic jsou totiž víc než jen prosté sledování filmu. 4K OLED TV Panasonic jsou vytvořené ve spolupráci s hollywoodskými filmaři a přinášejí ohromující obraz a díky fascinujícímu prostorovému zvuku budete mít pocit, jako byste byli součástí filmového děje.

Klepněte pro větší obrázek

Procesor HCX PRO AI s umělou inteligencí

Master HDR OLED Professional Edition panel v nejvyšších modelech televizorů a procesor HCX Pro AI s umělou inteligencí drží televizory Panasonic na špičce. Nejnovější televizory s vysoce výkonným procesorem HCX PRO AI a umělou inteligencí dokáží automaticky přizpůsobit obraz a zvuk dané situaci a obsahu, který právě sledujete. Umělá inteligence rozpozná sport, živou hudbu, filmové scény a další rozličný obsah, a tak dokáže reprodukovat ten nejlepší obraz a zvuk.

Game Mode Extreme

Speciální herní režim Game Mode Extreme povyšuje 4K televizory Panasonic na zcela nový hráčský level. Procesor HCX Pro AI snižuje prodlevu na vstupu téměř o polovinu v porovnání s OLED modely z roku 2020. Nové HDMI 2.1 podporuje vysoký počet snímků (HFR) a variabilní obnovovací frekvenci (VFR) pro zcela novou úroveň věrnosti herního obrazu s požadavky na výkon, například u nejnovějších herních konzolí.

Klepněte pro větší obrázek

Dolby Vision IQ a nově HDR10+ Adaptive

Panasonic JZ2000 podporuje všechny moderní formáty HDR, včetně Dolby Vision IQ, HLG Photo a nového HDR10+ Adaptive, který dynamicky přizpůsobuje obsah světelným podmínkám v místnosti. Mimo jiné je součástí i Filmmaker Mode zajišťující kvalitu obrazu totožnou s vizí světových režisérů a filmařů.

Prostorový zvuk od Technics

Vlajková loď disponuje špičkovými audio komponenty. Jedná se celkem o 7 reproduktorů směřujících zvuk do všech stran. Zvukový zážitek umocňuje zabudovaný subwoofer s dokonalými basy. Toto řešení se nazývá 360° Soundscape Reproduktory jsou fyzicky namířeny do různých směrů.

Klepněte pro větší obrázek

Vychytávka: duální Bluetooth připojení

Zajímavou vychytávkou je duální připojení Bluetooth, které umožňuje televizoru přenášet zvuk na dvě samostatná Bluetooth zařízení současně. Například oba rodiče tak mohou poslouchat film pozdě v noci prostřednictvím bezdrátových sluchátek, aniž by rušili spánek svých dětí. Samozřejmostí je i připojení mobilu pro přehrávání MP3 prostřednictvím reproduktorů v televizi.

Televizi Panasonic JZ2000 v doplňují také modely JZ1500, JZ1000 a JZ980. Všechny jsou dostupné s obrazovkou o úhlopříčce 65 a 55 palců. Poslední tři modely byly navíc pro rok 2021 doplněny i o variantu s úhlopříčkou 48 palců. 

Více informací naleznete na panasonic.cz.

Témata článku: Reklama, Prezentace klienta


Revolut Bank míří do Česka. Co to znamená pro stávající uživatele?

Revolut Bank míří do Česka. Co to znamená pro stávající uživatele?

Lukáš Václavík
FintechRevolutPlacení mobilem
Nokia vzkřísila legendární 6310. Obrněná XR20 má zase 5G a bezdrátové nabíjení

Nokia vzkřísila legendární 6310. Obrněná XR20 má zase 5G a bezdrátové nabíjení

** Nokia představila tři velmi odlišné telefony ** Přivítejte tlačítkáč, „plácačku“ s obří baterií a levný odolný 5G smartphone ** U Nokie XR20 můžete navíc počítat s jednorázovou bezplatnou výměnou displeje

Martin Chroust
Android 11Legendy
Kupujeme televizor: kdy vyžadovat HDMI 2.1 a kdy stačí HDMI 2.0

Kupujeme televizor: kdy vyžadovat HDMI 2.1 a kdy stačí HDMI 2.0

HDMI 2.1 letos dorazilo v plné síle a už není výsadou několika televizorů. Co přináší hráčům? A co filmovým fanouškům?

Jaromír Puk
Televizory
Čtvrtá beta Windows 11 opět ladí vzhled a myslí na detaily

Čtvrtá beta Windows 11 opět ladí vzhled a myslí na detaily

Lukáš Václavík
Windows 11Windows InsiderOperační systémy
Vybíráme 13 nejlepších levných smartphonů s cenovkou do 6 tisíc

Vybíráme 13 nejlepších levných smartphonů s cenovkou do 6 tisíc

** I když je cena limitem, dá se vybrat rozumný model ** Levný smartphone umí víc než tlačítkový mobil ** Připravte si alespoň 2 tisíce korun

Martin Miksa
LowendNižší třídaNákup a ceny