Spider-Man: Bez domova v novém traileru prozrazuje všechny očekávané záporáky

Na konci předchozího filmu, Spider-Man: Daleko od domova, prozradil šéfredaktor Daily Bugle J. Jonah Jameson pravou identitu Spider-Mana. Peter Parker tak přišel o soukromí a navíc čelí obvinění ze smrti Mysteria. První ukázka dalšího filmu Spider-Man: Bez domova (v originále Spider-Man: No Way Home) pak odhalila, že se Peter obrátí na Doktora Strange, zda by lidé nemohli jeho pravou identitu zapomenout. 

Ale nerozhodnost a ukecanost Parkera má své následky i nyní. Kouzlo nevyjde a otevře se brána do jiných paralelních světů. Multivesmír, který již mimochodem znázornil Spider-Manův animák z roku 2018, existuje i v Marvel Cinematic Universe, což nám nedávno ukázal seriál Loki. Možnost prolnout různé světy dovolí filmařům téměř cokoliv.

Klepněte pro větší obrázek

Nový trailer prozrazuje (jak je pro Sony zvykem) už celou zápletku. Dozvídáme se, že se vrací všichni záporáci z předchozích filmů. Trailer odhaluje Green Goblina a v plné parádě se ukazuje Otto „Octopus“ Octavius. Otázkou je, zda tato nálož záporáků je to pravé – ostatně „trojka“ Sama Ramiho na příliš velký počet záporáků doplatila. 

Nový trailer ale také odpovídá, zda se vrátí také představitelé přechozích „verzí“ Spider-Mana. Jasně je řečeno, že přichází nepřátelé, kteří rukou Spider-Mana zemřeli. To znamená, že se se Garfield ani Maguire nevrátí.

Spider-Man: Bez domova dorazí do našich kin 16. prosince.

Témata článku: Filmy a seriály, Trailer