7
Fotogalerie

Sportovní bezdrátová sluchátka Evolveo BoneSwim MP3 přenáší zvuk kostí a můžete s nimi také plavat

Nedávná novinka, sportovní sluchátka Evolveo BoneSwim MP3, jsou určena především těm sportovcům, kteří se nechtějí odříznout od zvuků okolí, ale zároveň by rádi poslouchali hudbu, audioknihy, či podcasty. Sluchátka BoneSwim přenášejí zvuk přes lícní kosti, takže díky otevřenému řešení jsou jasně slyšet i okolní zvuky. Samotná konstrukce je lehká, sluchátka váží jen 29 g.

Další zajímavostí je vodotěsnost dle P68, tedy se sluchátky můžete nejen zmoknout, ale také se ponořit až do jednoho metru. Jak je z názvu zřejmé, tak se sluchátky můžete bez problémů plavat. A protože pod vodou nefunguje bezdrátový přenos, nesmí chybět ani vestavěný MP3 přehrávač. Interní paměť  je 16 GB, dle výrobce lze uložit až 4 000 MP3 hudebních souborů, co se zvuku týče, tak výrobce slibuje „překvapivě hluboké basy".

EVOLVEO_BoneSwim_detail.jpgSoučástí balení jsou i ušní ucpávky pro „ještě lepší zážitek z poslechu při plavání, či jiné sportovní aktivitě“

O běžný bezdrátový přenos zvuku (při běhání, či na kole) poslouží Bluetooth 5.1, vestavěná baterie vystačí na 5 hodin poslechu, nabíjí se magneticky zhruba 1,5 hodiny. Samozřejmostí je integrovaný mikrofon pro telefonní hovory.

Sluchátka Evolveo BoneSwim MP3 se prodávají ve třech barevných variantách  (šedá, modrá, oranžová).  Oficiální cena je 1 990 Kč.

Zdroj: evolveo.cz

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Určitě si přečtěte

Články odjinud