5
Fotogalerie

Sportovní sluchátka Intezze Core s výdrží 9 hodin můžete klidně i ponořit do vody

Značka Intezze přidala do své široké nabídky další sportovní model, který nese název Intezze Core. Jedná se o sportovní True Wireless sluchátka s háčky za uši, která ale jako jedny z mála na trhu mají odolnost proti vodě a potu dle IPX7. V praxi to znamená, že snesou ponoření 1 metr pod vodu po dobu 30 minut. S velkou rezervou tedy zvládnou déšť i pot při tréningu. 

Dále novinka určitě potěší dlouhou výdrží – výrobce slibuje 9 hodin na jedno nabití, pouzdro pak přidává dalších 50 hodin. Pro bezdrátové připojení poslouží Bluetooth 5.1, kodek je základní, ale také nejstabilnější SBC. Nabíjí se přes USB-C.

14274.jpg

Co se zvuku týče, tak o ten se stará 6 mm měnič, výrobce slibuje úderný, nabasovaný, energický zvuk. Ovládání je samozřejmě tlačítkové, abyste při případném upravení sluchátka v uchu během aktivity náhodně nepřepínali funkce. 

Nová sportovní sluchátka Intezze Core mají oficiální cenu 1 290 Kč, což z nich činí velmi zajímavý ekonomický model pro sportovně orientované jednice. Případně poslouží jako levný, odolný, sportovní druhý pár k dražším, kvalitnějším sluchátkům, které si nechcete při sportu náhodou poškodit, či zničit.

Zdroj: Intezze 

Určitě si přečtěte

Články odjinud