15
Fotogalerie

Sportovní TWS sluchátka JBL Endurance Peak 3 slibují výdrž 10 hodin a maximální odolnost

Populární JBL přidalo do své nabídky sluchátka JBL Endurance Peak 3. Jde už o třetí generaci těchto sportovních sluchátek a mohou se pochlubit nejvyšším možným stupněm vodotěsnosti a odolnosti IP68 proti vlnám, vodě a prachu. Ať už je to na souši nebo ve vodě, o tato sluchátka se nemusíte bát, protože vydrží ve sladké i slané vodě po dobu 30 minut.

Kromě toho se ale JBL Endurance Peak 3 chlubí velmi dlouhou výdrží na jedno nabití – 10 hodin. Přičtěte si k tomu další 40 hodin, které poskytuje pouzdro a dostanete se na vynikajících 50 hodin celkové výdrže.

O zvuk se starají 10mm dynamické měniče, JBL slibuje svůj typický zábavný zvuk vyladěný pro sport s bohatými basy. Co se uchycení a stability pro jakékoliv sportovní aktivity, tak tu řeší konstrukce JBL PowerHook s technologií TwistLock, což má zajistit jak bezpečné, tak pohodlné uchycení. Ovládání je dotekové.

image.jpg

Bezpečnost při běhu a dalších aktivitách zajišťuje funkce Ambient Aware, která kombinuje přehrávání hudby a zároveň propouštění okolních zvuků. Mikrofony jsou čtyři a starají se nejen o hovory, ale i o komunikaci s okolím, kdy funkce TalkThru ztiší hudbu a zesílí hlas. O připojení se stará Bluetooth 5.2.

Nová sportovní sluchátka JBL Endurance Peak 3 se už začaly prodávat, cena v ČR je 2 238 Kč až 2 924 Kč. V zahraničí si lze vybrat ze čtyř barevných verzí, u nás jsou zatím dostupné dvě – černá a bílá.

Zdroj: JBL
 

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Určitě si přečtěte

Články odjinud