Šťastné a vražedné přeje Zaklínač v novém videoklipu

V druhé polovině prosince tomu bude už rok, kdy Netflix vypustil fantasy seriál Zaklínač. Po velkém počátečním nadšení skalních fanoušků následovalo mírné vystřízlivění. Ano, seriál stále se s hodnocením 8,2 na IMDB a 79 % na ČSFD drží mezi těmi velmi oblíbenými, ale nejpopulárnější fantasy seriál Hru o trůny ani zdaleka neohrozil. 

Připomeňme, že hlavní roli Geralta z Rivie si zahrál "Superman" Henry Cavill a Netflix seriál natočil podle populární fantasy ságy Zaklínač (v angličtině The Witcher) od polského spisovatele Andrzeje Sapkowského. Ten napsal osmi knih a řadu povídek, celosvětovou popularitu Zaklínači však zajistila až velmi zdařilá herní trilogie.

Druhou sérii chce Netflix vypustit v roce 2021, nicméně produkci seriálu komplikuje pandemie, nedávno nakažení několika členů filmového štábu vedlo k dalšímu pozastavení natáčení. Prozatím Netflix velmi milým vánočním sestřihem připomíná loňskou první sérii a láká další diváky a nové předplatitele.

Speciál: Netflix

Netflix je populární streamovací videoslužba. Kromě filmů, seriálů a dokumentů, které nakupuje, produkuje i svůj vlastní obsah. Nechybí ani mnoho populárních českých filmů, velká část zahraniční produkce obsahuje české titulky, některé tituly mají i český dabing.

Určitě si přečtěte

Články odjinud